Oral B Genius X Şarjlı Diş Fırçası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Daha İyi Diş Temizliği için Geri Bildirim

Şarjlı diş fırçasında geri bildirim özelliği bulunur. Böylelikle her bölgenin ne kadar iyi fırçalandığını öğrenmek mümkün olur ve hiçbir bölge fırçalanmadan geçilmez.

Akıllı Seyahat Çantası da Yanında

Oral-B markalı diş fırçasının taşıma çantası da bulunur. Böylelikle diş fırçasını, arzu edilen her yere götürmek oldukça kolaylaşır.

6 Farklı Modu ile Dikkat Çeker

Sadece yetişkinlerin kullanımı için uygun olan ürünün kullanım modları arasında beyazlık, derinlemesine temizlik, dil temizleme, ferahlık, günlük temizlik ve hassasiyet gibi kullanım modları yer alır.

Tek Şarjla Uzun Süreli Kullanım

Oral-B elektrikli diş fırçasını tek bir şarjla 14 gün boyunca kullanmak mümkündür. Öte yandan model, USB şarj girişi sayesinde rahatlıkla şarj edilebilir. Cihazda kullanılan Lityum-İyon pil ürünün daha uzun süreli kullanılmasını sağlar.

Diş Eti Basıncı Kontrolü

Cihazda yer alan diş eti basıncı kontrolü sayesinde diş fırçası ile diş etlerine yapılan basınç rahatlıkla kontrol edilebilir. Böylelikle aşırı basınç uygulanmaz ve diş etlerinin kanamasına da engel olunur.

4 Farklı Başlık

Oral-B şarjlı diş fırçası ile beraber 4 farklı başlık da gelir. Böylelikle tüm diş yüzeyleri oldukça rahat bir şekilde temizlenebilir. Üstelik 3D temizleme hareketi ve pozisyon algılama özelliklerinin de dişleri temizlemede büyük katkısı vardır.

Pil Göstergesi ile Fark Yaratır

Cihazın üzerinde yer alan pil göstergesi ile ürünün pilinin ne kadar kaldığını görmek çok kolaydır. Ayrıca üründe zamanlayıcı ve Bluetooth özellikleri de bulunur.

Malzeme Kalitesi Harika

Modelin imalatı esnasında insan sağlığına ve çevreye zararı olmayan son derece kaliteli malzemeler tercih edilir. Böylelikle ürün uzun süre boyunca kullanılabilir.

Teknik Özellikler

  • Mod Sayısı: 6
  • Başlık Sayısı: 4
  • Bluetooth: Var
  • Zamanlayıcı: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ORAL B GENİUS X ŞARJLI DİŞ FIRÇASI
Üretim Yeri
Almanya
Hız Ayarı
VAR
Şarjlı Kullanım Süresi
VAR
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ORAL B
Henüz yorum yok