Oral-B Genius 10000 Orchid Şarj Edilebilir Diş Fırçası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Özel Tasarım Başlık

Oral-B’nin özel olarak tasarlanan yuvarlak başlığı sayesinde tüm dişlerinize ulaşarak derinlemesine bakım yapar. Kolay kullanım ve etkili sonuçlar alabilmeniz için özel olarak geliştirilir.

Diş Lekelerine Veda Edin

Diş fırçası her bir diş üzerinde tek tek temizlik yaparak leke oluşumunun önüne geçer. Düzenli kullanım ile kısa sürede bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz.

Diş Etlerinize Hassas Bakım

Özel uygulaması sayesinde sert ve yumuşak yerleri fark eder ve bakımı buna göre yapar. Hassas diş etlerinin temizliğinde kanama ve ağrı oluşumunu engeller.

Ağız İçinde Derinlemesine Temizlik 

Diş ve diş etinde farklı temizlik yapması sayesinde ağız içinde bütün bölgelerin derinlemesine temizlenmesini sağlar. 

Özelleştirilebilen Fırça Deneyimi

Oral-B diş fırçanızda bulunan farklı başlık seçenekleri sayesinde istediğiniz başlığı kullanarak ihtiyacınız olan bakımı yapabilir sahip olduğu dil temizliği, beyazlatma ve hassasiyet modları ile kişisel bakımınıza kendiniz karar verebilirsiniz.Birbirinden Farklı Fırça Özellikleri ile Tanışın

Oral-B Genius 10000, 4 farklı başlığıyla derinlemesine diş bakımınızı yapmanız konusunda size destek sağlar. Farklı fonksiyonlara sahip bu başlıklar sayesinde siz de ihtiyacınız olan bakımı kolayca yapabilirsiniz.

Yuvarlak ve Özel Başlık Tasarımları

Oral B Genius marka şarj edilebilir diş fırçası tasarımı ve özel başlıkları ile dişlerinize ve diş etinize uygun temizlik sağlar. Hassas fırçalaması ile herkesin ihtiyaç duyduğu bakımın gerçekleşmesine katkı sunar. Yedek başlıkları ile uzun süre güvenle diş bakımınızı yapabilirsiniz.

Uzun Pil Ömrü

Tek sefer şarj ederek 14 gün boyunca kesintisiz kullanabileceğiniz bataryaya sahip olan Orel-B Genius 10000 aynı zamanda 6 farklı modu sayesinde ihtiyacınız olan bakıma kendiniz karar verebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Dolum ve şarj istasyonu
  • 14 gün kesintisiz kullanım imkanı
  • 3D temizleme hareketi
  • Smart Ring
  • 6 farklı temizlik modu
  • 4 başlık

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.