Oral-B Genius 10000 Orchid Şarj Edilebilir Diş Fırçası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Özel Tasarım Başlık

Oral-B’nin özel olarak tasarlanan yuvarlak başlığı sayesinde tüm dişlerinize ulaşarak derinlemesine bakım yapar. Kolay kullanım ve etkili sonuçlar alabilmeniz için özel olarak geliştirilir.

Diş Lekelerine Veda Edin

Diş fırçası her bir diş üzerinde tek tek temizlik yaparak leke oluşumunun önüne geçer. Düzenli kullanım ile kısa sürede bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz.

Diş Etlerinize Hassas Bakım

Özel uygulaması sayesinde sert ve yumuşak yerleri fark eder ve bakımı buna göre yapar. Hassas diş etlerinin temizliğinde kanama ve ağrı oluşumunu engeller.

Ağız İçinde Derinlemesine Temizlik 

Diş ve diş etinde farklı temizlik yapması sayesinde ağız içinde bütün bölgelerin derinlemesine temizlenmesini sağlar. 

Özelleştirilebilen Fırça Deneyimi

Oral-B diş fırçanızda bulunan farklı başlık seçenekleri sayesinde istediğiniz başlığı kullanarak ihtiyacınız olan bakımı yapabilir sahip olduğu dil temizliği, beyazlatma ve hassasiyet modları ile kişisel bakımınıza kendiniz karar verebilirsiniz.Birbirinden Farklı Fırça Özellikleri ile Tanışın

Oral-B Genius 10000, 4 farklı başlığıyla derinlemesine diş bakımınızı yapmanız konusunda size destek sağlar. Farklı fonksiyonlara sahip bu başlıklar sayesinde siz de ihtiyacınız olan bakımı kolayca yapabilirsiniz.

Yuvarlak ve Özel Başlık Tasarımları

Oral B Genius marka şarj edilebilir diş fırçası tasarımı ve özel başlıkları ile dişlerinize ve diş etinize uygun temizlik sağlar. Hassas fırçalaması ile herkesin ihtiyaç duyduğu bakımın gerçekleşmesine katkı sunar. Yedek başlıkları ile uzun süre güvenle diş bakımınızı yapabilirsiniz.

Uzun Pil Ömrü

Tek sefer şarj ederek 14 gün boyunca kesintisiz kullanabileceğiniz bataryaya sahip olan Orel-B Genius 10000 aynı zamanda 6 farklı modu sayesinde ihtiyacınız olan bakıma kendiniz karar verebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Dolum ve şarj istasyonu
  • 14 gün kesintisiz kullanım imkanı
  • 3D temizleme hareketi
  • Smart Ring
  • 6 farklı temizlik modu
  • 4 başlık

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
GENİUS 10000 ORCHİDE PURPLE
Üretim Yeri
Almanya
Şarj Süresi
DİĞER
Hız Ayarı
VAR
Materyal
PLASTİK
Garanti Süresi
2 YIL
Renk
PEMBE
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
ORAL B
Henüz yorum yok