Oral-B Aquacare 4 Oxyjet Ağız Duşu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Oral-B Aquacare 4 Oxyjet Ağız Duşu

Oral-B ağız duşu, farklı seviyelerde ve modlarda su püskürterek çalışan bir ağız bakım ürünüdür. Şarjlı kullanım sunar ve diş fırçalamanın yanı sıra kapsamlı bir temizlik sunar. Diş teli kullanımı gibi dişleri fırçalamaya engel olan durumlarda basınçlı su seviyesi ile dişlerinizi temizlemenize yardımcı olur ve plak oluşumunu önler.

Oxyjet Teknolojisi

OxyJet teknolojisi, mikro kabarcıklarla zenginleştirilmiş su ile temizleme eylemini güçlendirir. Havanın yardımıyla uyarıcı mikro kabarcıklar oluşturan ağız duşu, basınç teknolojisi ile ulaşılamayan alanlara da etki eder.

İsteğe Bağlı Mod

İsteğe bağlı mod ile su akışının üzerinde daha fazla kontrol elde edersiniz, böylece sadece ihtiyacınız olduğunda su kullanırsınız ve istediğiniz bölgeye istediğiniz kadar uygulama yapabilirsiniz. Tek şarjla 50 dakika boyunca çalışır ve her kullanım sonrası şarj etmek zorunda kalmazsınız.

Dört Farklı Kullanım Modu

Aquacare 4 Oxyjet ağız duşu 4 farklı kullanım modu sunar. Bu modlar arasında isteğe bağlı modun dışında iki adet basınç ayarı ve iki adet su akışı kontrolü sunar. Bu sayede kendinize ve diş hassasiyetinize en uygun modu kendiniz ayarlayabilir, derinlemesine temizlik yapabilirsiniz.

Basınç Ayarı ile Hassas Bakım

İki farklı basınç ayarı sunan ağız duşu, diş etlerinize ve temizlik yapacağınız bölgeye göre su basıncını ayarlayabilmenize imkan tanır.

Su Akış Modları

İki farklı su akış modu bulunan ağız duşu ile isterseniz suyun dönerek akmasını isterseniz de sadece tek bir doğrultuya odaklanarak basınçla akmasını sağlayabilirsiniz.

Hassas Dişler ve İmplantlar için Mükemmel Çözüm

Tamamen ayarlanabilen modları ile hassas diş ve diş etlerinin yanı sıra implantı bulunan kullanıcılar için de ideal kullanım sunar. Şarj olabilmesi sayesinde ünite dışında bağımsız hareket edebilir ve 145 ml su kapasitesi sayesinde dilediğiniz yerde ağız bakım rutininizi gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Cihaz Tipi: Şarjlı Diş Fırçası
  • Kullanıcı Tipi: Yetişkin
  • Toplam Başlık Sayısı: 1 adet
  • Mod Sayısı: 4
  • Basınç Ayarı: 2
  • Su Akış Ayarı: 2
  • Çalışma süresi: 50 dakika
  • Su Kapasitesi: 145 ml
  • Ağırlık: 0.8 kg

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ORAL-B AQUACARE 4 OXYJET AĞIZ DUŞU
Üretim Yeri
Almanya
Hız Ayarı
VAR
Şarjlı Kullanım Süresi
VAR
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ORAL B
Henüz yorum yok