Lunatic RGB KB-L24 Mekanik Hisli Mini Pubg Oyuncu Klavye

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TEKZA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-141505

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

PUBG için Özel Olarak Tasarlanan Mini Oyun Klavyesi

PUBG başta olmak üzere CSGO ve Fortnite gibi battle royal tarzı oyunların tamamında konforlu bir oyun süreci için tasarlanan Lunatic KB-L24 mekanik hisli mini RGB oyun klavyesi, oyuncu performansını destekleyen özelliklere sahiptir.

Tek Elle Kontrol Sağlayan Tuş Dizilimi

Tek elle kullanılabilmesi için özel olarak tasarlanmış olup tüm hayatta kalma oyunlarında konforlu bir oyun süreci vadeder. Mini yapısı ve sadece oyuncuların ihtiyaç duyacağı tuşları içermesi ile pratik bir kullanım sunar.

Tak-Çalıştır Kullanım Avantajı

Herhangi bir kurulum gerektirmeyen Lunatic Owner KB-L24 mekanik hisli mini oyun klavyesini USB konnektör sayesinde masaüstü bilgisayar, taşınabilir bilgisayar veya dönüştürücü yardımı ile akıllı telefonunuza bağlayarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Programlanabilir Multimedya Tuşları

Makro programlanabilir multimedya tuşları ile kişiselleştirilmiş bir oyun deneyimi sunan Lunatic KB-L24 mekanik hisli mini oyun klavyesi, oyun içinde en sık kullandığınız komut ve kısayolları en rahat ulaşabileceğiniz multimedya tuşlara atama ayrıcalığı sunar

Oyunculara Özel RGB Aydınlatma Ayrıcalığı

Farklı aydınlatma modları ile heyecanlı oyun atmosferini destekler. Böylece dilediğiniz RGB modunu seçebilir, kendi belirlediğiniz aydınlatma renkleri ile modunuzu yükseltebilir veya tek dokunuş ile aydınlatma özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz.

Konforlu Kullanım Sağlayan Bilek Desteği

Zamanın akıp gittiği uzun soluklu oyun seanslarında el ve bilek ağrılarını önlemek için özel bir bilek desteğinin yer aldığı Lunatic Owner KB L24 mekanik hisli mini oyun klavyesi, oyuncuya konfor sağlaması için tasarlanmıştır.

Kaymaz Taban Özelliği ile Yüksek Performans

Klavye altında yer alan kaydırmaz özellikteki bantlar sayesinde konumlandırıldığı yüzeye sıkıca tutunur ve en şiddetli oyun seanslarında dahi yerinden oynamaz. Böylece sadece oyuna odaklanarak yeni skorlar elde etmenize yardımcı olur.

Taşıma Kolaylığı Sağlayan Minimal Tasarım

Mini oyun klavyesi olarak tasarlandığı için hem saklama hem de taşıma kolaylığı sağlar. Bu sayede bu minik boyuttaki işlevsel klavyeyi her zaman çantanızda taşıyabilir, dilediğiniz yerde avantajlı oyun seanslarına imza atabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Amacı: Oyun
  • Bağlantı: Kablolu
  • Klavye Dili: Türkçe Q
  • Klavye Tipi: Mekanik Hisli
  • Tuş Sayısı: 39
  • Nümerik Tuşlar: Var
  • Multimedya Tuşları: Var
  • RGB: Var
  • Bilek Desteği: Var 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LUNATİC RGB KB-L24 MEKANİK HİSLİ MİNİ PUBG OYUNCU KLAVYE
Üretim Yeri
Çin
Bağlantı Tipi
KABLOLU
Uyumluluk
DİĞER
Türkçe Desteği
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LUNATIC
Henüz yorum yok