Logitech G915 TKL LightSpeed Kablosuz RGB Mekanik Wireless Oyuncu Klavyesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

BETA PLUS TEKNOLOJİ HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-136457

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

LightSpeed Kablosuz Özelliği ile Yüksek Hızlı Performans

Oyuncu klavyelerinde hayati öneme sahip olan hızlı tepkiyi LightSpeed kablosuz özelliği ile sağlayan G915 TKL, 1 ms'lik ekstra yüksek hız performansı gösterir. Böylece oyun sırasında anında tepki verebilir, rekabetçi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ekstra İnce ve Sayısal Tuş Takımı Bulunmayan Tasarım

Performans ve dayanıklılıktan ödün vermeyen ekstra ince tasarımı ile yoğun oyun seanslarında bile konforlu bir kullanım sunar.

Konforlu Kullanım Sağlayan Mekanik Tuşlar

Geleneksel klavye tuşlarının yarı yüksekliğinde olan mekanik tuşlar, hızlı yanıt verirken uzun süreli kullanımlarda bile konforlu kullanım sağlar. GL Clicky, GL Tactile ve GL Linear olmak üzere 3 tuş tipi bulunan oyuncu klavyesi, pürüzsüz tuş dokunuşu ve duyulabilir tıklama sesi ile fark yaratır.

Birden Fazla Cihaza Bağlanma Avantajı

LightSpeed kablosuz teknolojisi ve Bluetooth bağlantısı sayesinde birden fazla cihaza bağlanabilir. Bu sayede sadece tek tuş ile cihazlar arası geçiş yapabilirsiniz.

Yerleşik Profiller ve Oyun Modu

Sofistike tasarımı ile öne çıkan G915 TKL, bilgisayarınızı bir komuta merkezine dönüştüren yerleşik profiller ve oyun modu ile odaklanmış bir oyun deneyimi vadeder.

LightSync Aydınlatma Teknolojisi

Yaklaşık 16,8 milyon renk sunan LightSync RGB teknolojisi, kendi animasyonlarınızı oluşturmanızı sağlayan sürükleyici bir RGB deneyimi vadeder. Tamamen kişiselleştirilebilir aydınlatma sağlamasının yanı sıra, oyun atmosferini destekleyen hazır tema ve efektler ile fark yaratır.

Özel Medya Kontrol Tuşları

Yerleşik medya kontrol tuşları, ses ayarı, ses kapatma, müzik ve videolar için oynatma-duraklatma-atlama gibi kontrolleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Tek Şarj ile Kesintisiz Oyun Keyfi

Tam dolu batarya ile saatler süren kesintisiz bir oyun deneyimi vadeden G915 TKL oyuncu klavyesi, mikro USB bağlantı ile şarj olurken de oyun oynamanıza olanak tanır. Yaklaşık 4 saatte tam olarak şarj olabilen bataryanın şarjı azaldığında ise klavye üzerindeki pil göstergesi ışığı yanmaya başlar.

Teknik Özellikler

 • Klavye Tipi: Mekanik
 • Kullanım Amacı: Oyun
 • Yükseklik: 22 mm
 • Bağlantı: Bluetooth
 • Dili: İngilizce Q
 • Uzunluk: 368 mm
 • Ağırlık (Kablosuz) 810 g
 • Kablo Uzunluğu: 1,8 m
 • Toplam Hareket Mesafesi: 2,7 mm
 • Genişlik: 150 mm
 • Pil Ömrü: 40 saat (%100 parlaklıkta)
 • Pil Türü: Şarj Edilebilir
 • İşlem Mesafesi: 1,5 mm
 • RGB: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.