Sepet 0

Havit Akıllı Çocuk Saatleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (10066 Ürün)
Sırala

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Sevimli Detaylarıyla Havit Akıllı Çocuk Saati Modelleri

Çocuklarınıza telefon almak istemiyorsanız akıllı saatler onların yerine iyi bir seçenek haline gelir. Havit akıllı çocuk saati modelleri, sevimli detayları ve dikkat çekici renkleriyle çocukların ilgi odağı olur. Çocuklar için özel olarak üretilen Havit saatler, benzersiz detaylarıyla da küçük yaştaki kullanıcıların ilgisini kazanmayı başarır. Oyuncak detaylarına sahip olan Havit M81 oyuncak temalı akıllı çocuk saati modeli, hoş görünümüyle anne babaların da beğenisini kazanır. Kordonun üzerinde yer alan oyuncaklar farklı seçeneklere de sahip olduğu için her çocuğun beğenebileceği alternatifler içerir. Bununla beraber Havit akıllı çocuk saatleri çocuklarınızı teknolojiyle tanıştırmak için bir başlangıç ürünü de olma özelliği gösterir. Basit arayüzü ve pratik kullanımı sayesinde her yaştaki çocuk tarafından kullanılabilir. Çocuklarınızın günlük hayatına eğlence katmak istiyorsanız Turkcell Pasaj’daki Havit akıllı çocuk saati fiyat seçeneklerini inceleyebilir, uygun fiyata aradığınız aksesuarı bulabilirsiniz.

Başarılı Havit Akıllı Çocuk Saati Özellikleri

Havit akıllı çocuk saatleri hem donanım hem de tasarım açısından küçük yaştaki kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. Ürünlerin genel özellikleri hakkında aşağıdaki listeden bilgi edinebilir, çocuklarınız için ideal parçaya kısa süre içinde erişebilirsiniz.

  • Havit akıllı çocuk bileklikleri ilk olarak çarpıcı tasarımıyla dikkat çeker. Yumuşak kenarlara sahip olan ürünler, akıllı saatlere hoş bir hava kazandırır.
  • Bluetooth desteğine sahip olan Havit akıllı çocuk saatleri, farklı elektronik cihazlarla hızlı bir şekilde senkronizasyon işlemini gerçekleştirir.
  • 0.96 inç ekran boyutuna sahip olan ürünler, çocukların bileğinde çok fazla yer tutmaz. İdeal boyuttaki ekranı ve hafif yapısı, Havit akıllı çocuk saat çeşitlerini çocuklar için uygun hale getirir. Bununla beraber 160x80 piksel çözünürlükte olan ekranlar, renkleri başarılı bir şekilde ürettiği için çocukların deneyimini iyileştirir. TFT panel, yüksek çözünürlükle bir araya geldiğinde çocukların ekran üzerinde dilediği işlemi gerçekleştirmesine olanak tanır.
  • Çocuklar için özel olarak tasarlanan Havit akıllı saatler, onların daha rahat bir şekilde kullanabileceği bir yapıdadır. Dokunmatik ekran yerine ortasında bir tuş bulunan modeller, daha pratik bir şekilde kullanılır.
  • Havit akıllı çocuk saatlerinde 90 mAh gibi çeşitli kapasitelerde bataryalar bulunur. 90 mAh, ürünlerin 5 ile 7 gün arasında kullanılabilmesine olanak tanır. Böylece çocuklarınızın saatlerini sık sık şarj etmenize gerek kalmaz. Ayrıca Havit akıllı çocuk saatlerinin şarjı bittiğinde tamamen doldurmanız çoğunlukla 1.5 saat sürer.
  • Havit akıllı çocuk saati çeşitlerinin sunduğu özelliklerden daha iyi bir şekilde yararlanmak için JYouPRO isimli uygulamayı indirmeniz önerilir. JYouPro uygulaması, saatleri daha işlevsel bir biçimde kullanmanıza olanak tanır.

Donanımıyla dikkatleri üzerinde toplayan ürünler, anne babalar tarafından sıklıkla tercih edilir. Çocuklarınız için standartların üzerinde başarılı giyilebilir teknoloji ürünleri almak istiyorsanız Turkcell Pasaj’daki Havit akıllı çocuk saati fiyat alternatiflerini inceleyebilirsiniz. Seçenekler arasından sizin için uygun olana vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz.

Dikkat Çeken Havit Akıllı Çocuk Saati Fonksiyonları

Havit akıllı çocuk saatlerinin donanımı, ürünlerin bazı fonksiyonlar kazanmasını sağlar. Çocuklarınızın ve sizin kullanmaktan hoşlanabileceğiniz fonksiyonlar şu şekilde özetlenebilir:

  • Bluetooth üzerinden akıllı telefonlarla bağlandığı zaman Havit akıllı çocuk saatleri​ bazı özellikler kazanır. Çoğu akıllı saatte olan gelen çağrı bildirimi ve SMS bildiriminin yanı sıra ürünler WhatsApp’tan gelen mesajların da görüntülenmesine olanak tanır. Ayrıca sosyal medyadan gelen bildirimler de Havit akıllı çocuk saati modellerinin ekranında görünebilir. Çocuklarınızın telefonu varsa bu özellikler sayesinde ekran süresini azaltabilir, telefonda daha az vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.
  • Hatırlatıcılar çocuklarınızın günlük hayatlarını daha iyi bir şekilde programlamanıza olanak tanır. Çocuklarınıza hatırlatmak istediğiniz ya da yapmaları gereken önemli bir iş varsa akıllı saatlerine hatırlatıcı olarak ekleyebilirsiniz. Ayrıca bu özelliği çocuklarınız da rahatlıkla kullanabilir. Örneğin, ödevlerini belirli bir zamana kadar bitirmeleri gerekiyorsa bitiş tarihini hatırlatıcılara ekleyebilirler. Böylece çocuklar, önemli işleri kendi başlarına yapmayı öğrenir.
  • Havit akıllı çocuk saati modellerinde bulunan alarm da benzer bir işleve sahiptir. Sabahları çocuklarınızın kendi başlarına uyanmalarını sağlar.
  • Hava durumu da çocuklarınızın mevsim bilinci kazanmalarına yardımcı olan özellikler arasında bulunur. Hava durumunu inceleyerek o gün ne giymeleri gerektiğini belirleyebilir, daha bağımsız bir şekilde günlük hayatlarını idame ettirebilirler.

Havit akıllı çocuk saatleri, küçük yaştaki kullanıcıların benlik bilinçlerini daha iyi bir şekilde geliştirmelerine yardımcı olabilir. Hatırlatıcı ya da alarm gibi fonksiyonlar sayesinde önemli olayları kendileri takip edebilir, zamanları daha iyi bir şekilde yönetmeyi öğrenebilirler. Turkcell Pasaj’daki Havit akıllı çocuk saati çeşitlerini inceleyerek çocuklarınız için ideal aksesuara kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Beğenilen Sağlık Özellikleriyle Havit Akıllı Çocuk Saati Yorumları

Havit akıllı çocuk saatleri sahip olduğu yaşam desteği sayesinde anne babaların bazı verileri takip etmesine olanak tanır. Küçük yaştaki çocuklar Havit akıllı çocuk saatlerini taktığında ürünler kalp atışlarını ölçer. Çocuklarının sağlık verilerini daha yakından takip etmek isteyen anne babalar, kalp atış hızı ölçme özelliğini beğenir. Ayrıca uyku monitörü de içeren modeller, çocuklarının uykusunu düzene sokmak isteyen kişilere hitap eder. Çocuklarınızın hangi saatte uyuduğunu ve ne kadar süre uykuda kaldığını görebilirsiniz. Böylece söyledikleri saatte yatıp yatmadıklarını da ekran üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca Havit akıllı çocuk saat modellerinde spor modları da yer alır. 8 farklı spor moduna sahip olan Havit akıllı çocuk saatleri, çocuklarınızın günlük hayatta daha aktif olmalarını sağlayabilir. Attığı adım ya da spor yaptığı süreyi tutan Havit akıllı bileklikler, çocuklarınızın ne kadar aktif olduğunu gözlemlemenize olanak tanır. Çocuklarınızın günlük aktivitelerini daha rahat bir şekilde takip etmek istiyorsanız Havit akıllı çocuk bilekliklerine göz atmaya başlayabilirsiniz. Topladığı verileri geçmişe dönük verilerle kıyaslayarak çocuklarınızın hareketlilik oranını da tespit edebileceğiniz Havit akıllı saatler, hem çocukların hem de ebeveynlerin gözdesi haline gelir. Turkcell Pasaj’daki Havit akıllı çocuk saati fiyat alternatiflerini inceleyebilir, çocuğunuz için ideal ürüne uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Uygun Havit Akıllı Çocuk Saat Fiyatları Turkcell Pasaj’da

Havit akıllı çocuk saatleri ortalamanın üzerindeki özellikleri uygun fiyat seviyesinde kullanıcılarına sunar. Böylece geniş bir kitle tarafından tercih edilir. Spor takibi ya da telefon entegrasyonu gibi fonksiyonları içeren modeller, çocukların günlük hayatına işlevsellik kazandırır. Bununla beraber Havit akıllı çocuk saatleri, telefon yerine alınabilecek bir aksesuar olduğu için de ebeveynlerin beğenisini kazanır. Çocukların sosyal medyadan uzak kalmasını sağlarken yine de teknolojiyle bir bağ kurmasına da olanak tanıyan Havit akıllı çocuk saatleri, ebeveynlerin ilk tercihleri arasında yer alır. Bütçenizi zorlamadan kaliteli akıllı saatler arasından seçim yapmak istiyorsanız Turkcell Pasaj’da bulunan opsiyonlara göz atmaya başlayabilirsiniz. Çeşitli özelliklerle donatılan Havit akıllı saat çeşitleri sayesinde çocuklarınızın ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılayabilir, hem çocuklarınız hem de kendiniz için kaliteli aksesuarlara ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Havit Akıllı Çocuk Saatleri Hangi Malzemelerden Üretilir?

Havit akıllı çocuk saatlerinin gövdesi PC ile ABS’nin karışımından üretilir. Kordonda ise plastik ile ABS karışımı bir malzeme kullanılır. Bu malzemeler saatlere hafiflik katarken aynı zamanda bilekte yumuşak bir yapıya bürünmelerini sağlar.

Havit Akıllı Çocuk Saatleri Su Geçirir Mi?

Havit akıllı çocuk saatleri modellerinde IP68 sertifikası bulunur. Bu sertifika, ürünlerin herhangi bir şekilde toz geçirmediğini ve 1.5 metrelik suyun altında yarım saat boyunca kalabildiğini gösterir.

Havit Akıllı Çocuk Saati Renk Seçenekleri Nelerdir?

Havit akıllı çocuk saatleri, küçük yaştaki kullanıcıların beğenisini kazanacak alternatifler içerir. Seçenekleri incelediğinizde pembe, mavi ya da yeşil gibi farklı renkler olduğunu görebilirsiniz.

Daha Fazla