Trust Esla Thin Ultra İnce Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı 10000 mAh

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hızı ile Fark Yaratır

Trust Esla Thin 10.000 mAh ultra ince taşınabilir hızlı şarj cihazı diğer cihazları olduğu kadar kendisini şarj ederken de hızlı davranır. Bu sayede sizlere kesintisiz bir destek sunar.

Birden Çok Cihazı Bir Anda Şarj Edin

Sahip olduğu 2 adet USB portu sayesinde aynı anda iki fraklı cihazı şarj etme imkânı tanır. Böylece cihazlarınız sıra beklemeden şarj edilir.

Uyumlu ve Pratik

Sadece tek tip mobil cihazlar değil Android ya da IOS fark etmeksiniz tablet ve telefonlarla da uyumludur. Bu özelliği sayesinde sahip olduğunuz farklı cihazlar için kullanabilirsiniz.

LED Göstergesi ile Güç Seviyesinden Haberdar Olun

Trust Esla Thin 10.000 mAh ultra ince taşınabilir hızlı şarj cihazı üzerinde LED gösterge bulunur. Bu gösterge sayesinde cihazın pil seviyesini kolayca kontrol edebilirsiniz. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz anda şarja takarak olası kötü sürprizleri önlemiş olursunuz.

Kendisi Küçük, Kuvveti Büyük

Son derece hafif ve ince tasarlanan cihazın 10.000 mAh kapasitesi bulunur. Telefonları 48 saate kadar şarj edebilen powerbank, tabletleri ise 12 saate kadar şarj edebilir. (Cihazdan cihaza değişiklik görülebilir)

Hız Olduğu Kadar Güvenli

Akıllı güvenlik sistemine sahip olan Trust Elsa Thin, cihazların güvenli bir şekilde şarj edilmesini sağlar. Böylece uçak yolculukları yaparken güvenle yanınızda taşıyabilirsiniz.

Ultra Taşınabilir Tasarım

Trust Elsa Thin power bank 216 gr ağırlığı ve ince tasarımı sayesinde çantanızda hatta cebinizde bile taşınabileceğiniz kadar ideal boyutlara sahiptir. Ultra taşınabilirlik katan bu tasarımı sayesinde dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

Anında Şarj Desteği

Telefonunuz için anında şarj desteği sunan 12W/2.4A ve 5W/1A çıkış portlarına sahiptir. Maksimum hızlı bir şarj desteği için USB-A (12W) mevcuttur.

Teknik Özellikler

  • Boyutları: 15 mm x 72 mm 137 mm
  • Pil Tipi: Lityum İyon Polimer
  • Pil Voltajı: 3,7 W
  • Cihazın Şarj Süresi: 6 Saat

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Var

Pil & Güç Yönetimi

Kablosuz Şarj Özelliği
Yok
Pil Kapasitesi
10000 mAh

Bağlantı Arayüzleri

USB Port Sayısı
2

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.