Tronsmart PB10 Taşınabilir Şarj Cihazı 10000 mAh

5,0
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kompakt ve Taşınabilir

Tronsmart PB10 10000 mAh Powerbank, kompakt boyutları ve boyutlarına oranla yüksek kapasitesi ile akıllı telefonlarınızı en verimli şekilde şarj etmenizi sağlar. Kredi kartı boyutlarındaki tasarımı ve standart taşınabilir şarjlara göre hafifliği ile oldukça kullanışlıdır. Hareket halindeyken akıllı telefonunuzu şarj etmek için 10000 mAh yüksek kapasiteli, avuç içi boyutunda kompakt bir powerbanktir.


Hızlı Şarj

Şarj güvenliğine oldukça önem veren Tronsmart PB10 powerbank, içerisinde yüksek akım koruması, yüksek voltaj koruması, düşük akım koruması, yüksek sıcaklık koruması ve kısa devre koruması özelliklerle donatılmıştır.


A Sınıfı Lityum Polimer Pil

2.1 amper güç çıkışı sayesinde tüm mobil cihazları rahatlıkla şarj edebilmektedir. Powerbank üzerinde yer alan bildirim ledleri ile de doluluk seviyesini görebilirsiniz. Diğer powerbank markalarının aksine, PB10 cihazınızı 5V / 2.1A'ya kadar hız sağlayarak iki kat daha hızlı şarj edebilir.

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Yok

Pil & Güç Yönetimi

Kablosuz Şarj Özelliği
Yok
Pil Kapasitesi
10000 mAh

Bağlantı Arayüzleri

USB Port
1

Toplam 1 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Ekran & Görüntü
5,0
Boyut & Ağırlık
5,0
Kamera & Video
5,0
Pil & Güç Yönetimi
5,0
İşletim Sistemi & Hafıza
5,0