i-Stone V94 50.000 mAh Dijital Göstergeli Powerbank

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ultra Yüksek Pil Kapasitesi

50,000 mAh kapasitesi ile telefon, tablet gibi pek çok cihaza on gün boyunca şarj sağlayabilen i-Stone V94 güç bankasını kamp ve doğa gezilerinde kullanabilir, cihazlarınızın şarjını ortalama yirmi defa yenileyebilirsiniz.

LED Ekranlı Şarj Göstergesi

Cihazınızın şarj olma durumunun geniş LED ekranı ile takip edilmesine imkân veren i-Stone powerbank, ekran aydınlatması sayesinde karanlık ortamlarda da kullanım avantajı sunar.

Aşırı Dolum ve Deşarj Engelleme

Şarj edilen cihaza aşırı yükleme yapılmasını önleyen i-Stone V94, akımın bağlı cihazlardan güç bankasına geri gitmemesi için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede hem cihazlarınızın kullanım ömrü korunur hem de powerbankten daha uzun süre faydalanabilirsiniz.

Isı Koruması ile Güvenli Kullanım

Lityum polimer pile sahip olan enerji depolama birimi, çalışma ısısı belli bir seviyenin üzerine ulaştığında otomatik olarak kapanır ve şarj edilen cihaz veya powerbank’in aşırı ısıdan etkilenmesini önler. Bu özellik sayesinde cihazlarınızın güvenliği için endişe etmeden bataryalarını doldurmaya devam edebilirsiniz.

Aynı Anda 4 Cihazı Şarj Edebilme Avantajı

Dört adet USB ve iki adet mikro USB ve DC girişinin yanı sıra Apple ürünleri ile uyumlu bir bağlantı noktası bulunan güç bankası, aynı anda dört farklı cihazı şarj edebilir.

Yanlış Bağlantıyı Önleyen Tasarım

Powerbank’e çok fazla cihaz bağlandığında veya bağlantı noktalarında bir sorun meydana geldiğinde otomatik olarak çalışmayı durduran i-Stone V94, güvenli bir kullanım sunar.

Hızlı Şarjı Destekleyen Güç Bankası

Android ve iOS ile çalışan cihazlardaki hızlı şarj modları ile uyumlu olan i-Stone V94 50,000 mAh powerbank ile telefon veya tabletinizi kısa sürede şarj edebilirsiniz.

Uçakta Taşınabilen Pil Teknolojisi

Lityum pil teknolojisine sahip olan i-Stone enerji depolama birimini uçak yolculuğu yaparken yanınızda taşıyabilir ve cihazlarınızı şarj etmek için güvenle kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Pil kapasitesi: 50000 mAh
  • Pi türü: Lityum Polimer
  • Kısa Devre Koruması: Var
  • Ağırlık: 1,2 kg
  • Şarj Göstergesi: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
İ-STONE V94 50.000 MAH DİJİTAL GÖSTERGELİ POWERBANK
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
50000 MAH
Batarya Tipi
LITYUM POLIMER
Pil Göstergesi
DİJİTAL GÖSTREGE
Şarj Girişi Tipi
MICRO USB
Kablo Dahili Mi
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
2 YIL
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Marka
I-STONE
Henüz yorum yok