Trust Qylo Qi 10W Hızlı Kablosuz Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Gereksiz Kablolarla Vedalaşın

Cep telefonunuzu şarj ederken kablo karmaşasından uzak kalmak istiyorsanız Trust Qylo Qi sizinle! Kablosuz hızlı şarj özelliği sayesinde pratik ve şık bir modeldir.

Şık ve İnce Tasarım Detayları

Oval wireless şarj pedi, zarif tasarım detayları ve tek güç girişi ile minimalist görünen model, güçlü şarj özelliği ile de fonksiyonelliğin zirvesine oturur.

Uykuya Geçen Otomatik Gece Modu

Cep telefonunuza güç akışının başladığına emin olmak için ürün üzerine yerleştirilen göstergelere bakabilirsiniz. Telefona şarj akışı başladığı anda yanan ışıklar, gece uykunuzda sizi rahatsız etmez. Geceleri ortam karardığı zaman kesilen gösterge ışıkları ile güç sadece şarja odaklanır.

Tüm Aileniz için Uygun

Farklı markalara ait iOS ve Android işletim sistemine sahip cep telefonları ile mükemmel uyum sağlayan Trust Qylo Qi 10W hızlı kablosuz şarj cihazını tüm ailenizle beraber kullanabilirsiniz.

Telefonunuz Kılıfında Kalsın

Telefonunuzu şarj etmek için her seferinde kılıfından çıkarmak ile uğraşmadan sadece istasyona yerleştirmeniz yeterli olur. Maksimum 3 mm kalınlığa sahip kılıflardan kusursuz güç akışı sağlanır.

Emniyetli Sistem ile Güvenlik

Akıllı koruma sistemine sahip Qylo Qi hızlı kablosuz şarj cihazı ile telefonunuz için endişe etmeniz gerekmez. Modele uygun maksimum gücü sağlayarak kapasitesini zorlamaz. Yabancı cisim algılama özelliği ile lüzumsuz güç akışını engeller.

Mikro-USB ile Uyumlu

USB portuna sahip model mikro USB kablo ile çalıştırılır. Kendi kablosunu yanınıza almayı unutursanız uyumlu başka bir parça ile günü geçirebilirsiniz.

Hızlı, Güçlü ve Kusursuz Performans

Bataryanızı kısa sürede dolduran hızlı şarj cihazı, kablosuz istasyon tasarımı ile gereksiz ağırlığı ortadan kaldırır. Sadece 56 g ağırlığındaki bu ürün bataryanızın ihtiyacı olan kusursuz enerji performansını sunar.

Özellikler

  • Model: Qylo Qi
  • Ürün: Hızlı, Kablosuz Şarj Cihazı
  • Ölçüler: 10x10x6 cm
  • Ağırlık: 56 g
  • Güç: Telefona Göre Otomatik (5W, 7.5W, 10W)
  • Port: Mikro USB
  • Gösterge: Işık
  • Özellik: Yabancı Cisim Algılama, Akıllı Koruma Sistemi, Qi 1.2.4 Kablosuz Şarj Teknolojisi, Gece Modu, Kılıfla Şarj (max 3 mm)

Genel Özellikler

Hızlı Şarj Özelliği
Var

Diğer Özellikler

Kablo Tipi
Lightning

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.