Swiss Charger SCC-30091 Saatli Kablosuz Şarj Ünitesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Swiss Charger Saatli Kablosuz Şarj Ünitesi ile Telefonunuzu Özgürce Kullanın

Swiss Charger saatli kablosuz şarj ünitesi, aynı anda çok sayıda özellik sunan bir cihazdır. 10W 2A hızlı şarj özelliği sayesinde tam dolum için uzun süre beklemenize gerek kalmaz. Böylece çok zaman kaybetmeden cihazlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Şarj ünitesi, batarya ömrünü olumsuz etkilemez. Aşırı ısınma durumunda devreye giren koruma fonksiyonu sayesinde hem şarj ünitesine hem de telefonunuza zarar gelmez. Kullanım sırasında devreye giren elektrik akımını kesme ve diğer koruma özellikleri ise; kısa devre sorununun ortaya çıkmasını engeller. Ayrıca üründe bulunan ışıklı LED saat göstergesi, zamanı takip etmenizi kolaylaştırır. Bunun yanı sıra, ürünün alt kısmında da aydınlatma bulunur. Halka şeklinde olan bu aydınlatma, şarj ünitesine ayrı bir hava katar. Normalde beyaz olan aydınlatma ışığı, telefonunuz şarjdayken yanıp sönmeye başlar. Tam doluluk oranına ulaşıldığında ise kırmızıya döner.
Kablosuz şarj ünitelerinde bulunan Qi sertifikası, ürünün gerekli testlerden geçtiğini kanıtlar. Swiss Charger saatli kablosuz şarj ünitesi de bu sertifikaya sahiptir. Uyumluluk, etkinlik ve güvenlik yönüyle başarısı kanıtlanan cihazın testleri, World Power Consortium tarafından yapılmıştır. Saati, LED aydınlatması ve dış görünümüyle ürün, modern bir tasarıma sahiptir. Üründe kullanılan malzemelerin kaliteli yapıda olması, uzun süreli kullanım olanağı sunar. İster evde ister iş yerinde olun, Swiss Charger saatli kablosuz şarj ünitesini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SCC-30091
Üretim Yeri
Çin
Ürün Tipi
SEYAHAT / EV
Kablo Dahili Mi
EVET
Çıkış Gücü (w)
10 W
Çıkış Akımı (a)
0.8 A
Usb Port Sayısı
1
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SWISS CHARGER
Henüz yorum yok