Logitech Penta H650E USB Kulaklık Stereo 41196

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Rahat ve Pratik İş Kulaklığı

Logitech H650E mono kulaklık, her aramada daha yüksek iş verimliliği için size kaliteli net ses ve konfor sunar. Şık, iş dostu seti bir USB kablosuyla bilgisayarınıza veya Mac'inize bağlamanız yeterlidir.

Akustik Yankı ve Gürültü Önleme

İş görüşmelerinin sık gerçekleştiği işletmeler ve müşteri temsilciler için ideal olan Logitech Headset, akustik yankı önleme ve gürültü önleyici mikrofon ile donatılmıştır. Kalabalık çalışma ortamlarında sesin net bir şekilde duyulmasını sağlarken mikrofon ise dış ortam seslerini azaltır.

Dikkat Dağıtmayan Kontrol Tuşları

Çağrı yanıtlama, sonlandırma, durdurma, ve ses açıp kapama tuşlarına sahiptir. Ses seviyesi tuşu belirgin bir şekilde yapılmıştır ve dikkatiniz dağılmadan kontrol edebilmenizi sağlar. Görüşmeler ve müzik dinleme esnasında meydana gelebilecek ses patlamalarına karşı güvenlik önlemine sahip Logitech kulaklık, 115 dB’in üzerindeki seslere karşı koruma sağlar.

Konferans Yazılımları ile Mükemmel Uyumluluk

Skype Kurumsal ve Cisco Jabber gibi uygulamalarla tam uyum gösteren kulaklık seti, aynı zamanda Mac veya PC'nin USB bağlantı noktasına takılan düz, dolaşmayan kabloyla tak-çalıştır kolaylığı sunar

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
H650E USB HEADSET STEREO
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
ONLINE
Henüz yorum yok