Buff iPhone 7/8 Air Hybrid Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

VEGA TELEKOM HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-141185

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER
 

Koruma Boşluğu

1.2 milimetre uzunluğundaki dış kenar payı ile iPhone 7/8 ekranı, yüzey ile asla temas etmez, darbelere - çizilmelere karşı korumaya yardımcı olur. 0.2mm arka kamera dış kenar payı ile kameranızın çizilmesini engellemeye yardımcı olur. Bu kılıfın, telefonun ön yüzü aşağı bakacak şekilde iPhone 7 ve iPhone 8 'in ekranının herhangi bir düz yüzeye temas etmesini önleyen yükseltilmiş bir çerçevesi bulunmaktadır. Bu, iPhone 7 ya da iPhone 8 'izin ekranında istenmeyen herhangi bir çizik ve kir oluşmasını engellemeye yardımcı olur.

 

Mükemmel Uyumluluk

Özel kesimler, tüm kontrollere ve düğmelere tam erişim sağlar. Her bir Air Hybrid, telefonunuz için özel olarak tasarlanmıştır ve mikrofon, şarj girişi, kulaklık girişi, kamera gibi fonksiyonlar için kolay erişim sağlar.

 

Uzun Ömürlü Koruma

Uzun ömürlü koruma için güçlü, dayanıklı bir malzemeden üretilmiştir. Buff'ın her Air Hybrid kılıfı, iPhone 7/8 için uzun süreli koruma sağlayan bir şeffaf kılıftan, daha şeffaf ve korumaya yardımcı olan özel, güçlü ve dayanıklı bir Polikarbon - TPU malzemeden yapılır.

 

Tutuş Kolaylığı

Kullanılan malzeme ekstra tutuş için kasaya kaymaz bir kaplama sunar. Arka kısımda kullanılan benzersiz Polikarbon malzemesi, cihazınızı düşürme şansınızı en aza indirgemek için telefonunuz için ekstra bir tutuş sağlayan kaymaz bir kaplama özelliğine sahiptir.

Özellikler

  • Cihazın tüm noktalarına rahat erişim
  • Darbelere ve çizilmelere karşı tam koruma
  • 1.22 mm koruma payı
  • Polikarbon/TPU dayanıklı malzeme
  • Uzun ömürlü koruma

Genel Özellikler

Materyal
TPU-Termoplastik
Uyumlu Model
iPhone 8

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.