SanDisk 64GB Extreme Pro 170MBs microSDXC SDSQXCY-064G-GN6MA Micro SD Kart

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

SanDisk Extreme Pro UHS-I Card - 64 GB

Hızlı aktarım, uygulama performansı ve 4K UHD için ekstrem hızlara ulaşın. Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonunuz, aksiyon kameralarınız veya dronelarınız için ideal olan bu yüksek performanslı microSD kartı, 4K UHD video kaydını, Full HD videoyu ve yüksek çözünürlüklü fotoğrafları kaydeder. Süper hızlı SanDisk Extreme® PRO microSDXC™ bellek kartı, 170 MB/sn2’ye kadar ulaşan bir hızda okur ve 90 MB/sn2’ye ulaşan bir hızda yazar. Ayrıca, A2 sınıfına sahip olduğu için sıra dışı bir akıllı telefon deneyimi ve hızlı uygulama performansı sunar.

İçerik Aktarırken Zaman Kazanın

170 MB/sn2’ye kadar yüksek okuma hızları, 1000 adet yüksek çözünürlüklü fotoğrafı ve 30 dakikalık 4K videoyu (24 GB) 3 dakikadan kısa sürede belleğe aktarmanızı sağlar.

90 MB/Sn'ye Kadar Yazma Hızları

90 MB/sn’ye kadar olan yüksek yazma hızları ile hızlı hareketli fotoğrafları veya 4K UHD videoları zahmetsizce kaydedebilirsiniz.  SanDisk Extreme® PRO microSDXC™ UHS-I Kartı daha fazla sayıda ve daha hızlı çekim yapmanıza olanak sağlar.

4K UHD Videoyu Yakalamak için Harika

Açık hava maceraları, hafta sonu seyahatleri veya spor etkinlikleri için ideal olan bu bellek, fotoğraf karelerini atlamadan ve bozmadan kaydeder. 1 TB’a kadar kapasite seçenekleri sunan SanDisk Extreme® PRO microSD™ UHS-I kartı, UHS Hız Sınıfı 3 (U3) ve Video Hız Sınıfı 30 (V30) hızlarıyla kesintisiz 4K UHD ve Full HD video çekmenizi sağlar.

Teknik Özellikler

  • Türü: Micro SD
  • Yapı: microSDXC
  • Kapasite: 64 GB
  • Aktarım Hızı: 160 MB/s
  • Serisi: Extreme Pro
  • Sınıf: Class 10
  • Adaptör: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SANDİSK 64GB EXTREME PRO 170MB/S MİCROSDXC SDSQXCY-064G-GN6MA MİCRO SD KART
Üretim Yeri
Çin
Dahili Hafıza
64GB
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Renk
KIRMIZI
Ana Renk
KIRMIZI
Orıjınal Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SANDISK
Henüz yorum yok