Sepet 0

Casper Masaüstü Bilgisayar Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Bilgisayar-Tablet (11133 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
İşletim Sistemi
İşlemci Türü
İşlemci Markası
Satıcılar
Sabit Disk
İşlemci
Ram (Sistem Belleği)
Temizle

Kesintisiz Bir Bilgisayar Deneyimi: Casper Masaüstü Bilgisayar

Masaüstü bilgisayarlar oyun tutkunlarının bir numaralı tercihi hâline geliyor. Yüksek sistem gereksinimlerini ve geliştirilmiş ekran kartları sayesinde Casper masaüstü bilgisayarlar sizi yarı yolda bırakmıyor. Hem evde hem de ofislerde gündelik işlerde de kullanılabilen Casper masaüstü bilgisayarlar rutinlerinizi aksatmadan hızla işlerinizi tamamlamanıza olanak sağlıyor. Casper masaüstü bilgisayarlar, olağanüstü depolama alanlarıyla tek bir bilgisayarda hem işlerinizi halledip hem de eğlenebilmenizi mümkün kılıyor. Güncel sürümlerle %100 uyumluluk gösteren Casper masaüstü bilgisayarlar farklı modelleriyle kullanıcılarla buluşuyor. Şık tasarımı ile özgüveninizi artıran Casper masaüstü bilgisayarların iç donanımlarının güçlü yapısı sayesinde kasma veya donma gibi sorunlara geçit vermiyor. Casper masaüstü bilgisayarların faresinin hassasiyet ve klavye takımının aydınlatma özelliği bulunuyor. Hassas dokunuşlarla donatılmış Casper farkı ile oyun akışınızı bozmayan, daha yumuşak geçiş ve hamleler yapmanızı sağlayan bir teknoloji sizi bekliyor. Kesintisiz ve kaliteli bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız Casper masaüstü bilgisayarların büyülü dünyasına adım atın.

Casper Masaüstü Bilgisayar Özellikleri

Casper masaüstü bilgisayarlar bir oyun bilgisayarında aradığınız özellikleri ve verimi sizlere kolaylıkla sağlıyor. Oyun güncellemeleriyle veya yeni çıkan oyunlarla uyumlu Casper bilgisayarlar, sistem gereksinimlerini iç donanımı sayesinde eksiksiz karşılıyor. Gündelik kullanımda kullanılan bilgisayarların aksine, Casper masaüstü bilgisayarları Intel Core yeni nesil işlemcisi, harici ekran kartı ve SSD sürücüsü sayesinde kullanıcıların performansını arttırıyor. Casper masaüstü bilgisayarlar farkını ortaya koyan ekran kartı sayesinde oyun grafiklerini muhteşem bir çözünürlükte ekrana getiriyor. Casper bilgisayarların hızlı ekran yenileme özellikleri ekrana gelen görüntülerin gecikme ihtimalini sıfıra indiriyor. Oyun tutkunlarının ihtiyaçlarına özel tasarlanan Casper masaüstü bilgisayarların klavye ve fare aksesuarları kullanıcıların hareket alanlarını iyileştiriyor. Ergonomik tasarımları ve hassasiyet özellikleri sayesinde Casper masaüstü bilgisayarların klavye ve fareleri kullanıcılara akıcı bir oyun deneyimi yaşatıyor. Aydınlatma özellikli RBG klavyesi ile seçtiğiniz oyun modunda Casper masaüstü bilgisayarlarınızı loş ışıkta bile sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Casper Masaüstü Bilgisayar Modelleri

Casper Excalibur masaüstü bilgisayar, Nvidia Geforce GTX ekran kartı sayesinde pikselleşmenin önüne geçiyor ve oyun grafiklerinin en​ canlı, en gerçekçi hâli ile karşılaşıyorsunuz. Casper Excalibur ve Casper Nirvana masaüstü bilgisayarlarının i5 ve i7 işlemci çekirdekleri maksimum performans sağlıyor. Oyun oynarken veya dizi-film izlerken herhangi bir gecikmeyle karşılaşmayacağınız Casper masaüstü bilgisayar modelleri diğer masaüstü bilgisayar çeşitleri arasında kolaylıkla öne çıkıyor. Casper masaüstü bilgisayar özellikleri yüksek kapasiteli sistem belleği donanımının yanı sıra grafik belleği sayesinde yoğun grafiklerde donma yaşanmamasını kapsıyor. Casper masaüstü bilgisayar çeşitleri geniş ve gelişmiş ekran kartı ile üst düzey bir oyun performansı sunuyor. Yüksek performanslı Casper masaüstü bilgisayarlar kararmanın önüne geçiyor, kendini çok daha hızlı yeniliyor ve komutları hızlı bir şekilde algılayabiliyor. Akıllı turbo RGB soğutma sistemi Casper masaüstü bilgisayarlarının yüksek performans sağlamasını kolaylaştırıyor ve bilgisayarınızın yapısının zarar görme ihtimalinin önüne geçiyor.

Teknik özellikleriyle göz dolduran ve tasarım harikası olan Casper masaüstü bilgisayarlar fonksiyonel ve pratik bir kullanım sağlıyor. Casper Excalibur masaüstü bilgisayar ile lise, üniversite çağındaki kullanıcılar eğitim hayatlarının kontrolünü sağlayabiliyor. İş hayatını ofisine veya home-office sistemine kurmuş kullanıcılar günlük hayatta işlerini hallettikten sonra dizi film izlerken ve işlerini ayırırken bir sorunla karşılaşmıyor. Geniş sistem hafızası sayesinde görüntü, video ve metin dosyalarınızı ayrı, oyun dosyalarınızı ayrı yerlere depolayarak kesintisiz ve çok yönlü bir kullanım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda geniş monitör ekran özelliği ile dizi film izlerken, işlerinizi hallederken ve oyun oynarken görüş alanınızı bölmeden, kaliteli bir ekran performansı alabilirsiniz. Full HD IPS ekran çözünürlüğü, canlı ve gerçekçi görünüm sağlayarak Casper masaüstü bilgisayar farkını evinize taşıyor. Totalde 10 tane USB bağlantı noktasına bulan Casper Nirvana masaüstü bilgisayar ile (ön tarafta 2 adet USB3.0 ve 2 adet USB2.0) farklı cihazları denemek istediğinizde çoklu seçeneklere sahip olabilirsiniz. RGB ışıklı klavye aksesuarı sayesinde iyi ışık almayan bir ortamda veya ışığın loş kalmasını tercih ettiğiniz bir zaman diliminde Casper masaüstü bilgisayarınızı sorunsuzca kullanabilirsiniz. Modlar arası geçiş yapan aydınlatma sistemi ve süper hassasiyet algısı bulunan faresi ile Casper farkını sürekli evinizde hissetme imkanını bulabilirsiniz.

Casper Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

Hem gündelik kullanıma hem de oyun deneyimine uyumlu masaüstü bilgisayarlar sadece tarayıcı özellikleriyle kullanılabilen bilgisayarlara ve dizüstü bilgisayarlara göre daha maliyetli üretiliyor. Oyunlarla uyumlu bilgisayarların daha maliyetli olmalarının nedeni oyun grafiklerinin ve kapladıkları alanların daha fazla özelliğe ihtiyaç duymalarından kaynaklanıyor. Bu ihtiyaçları karşılamak için masaüstü oyun bilgisayarlarında gelişmiş ekran kartları ve yüksek işlemciler bulunuyor. Üretimde maliyeti artan masaüstü ve oyun bilgisayarları bu yüzden nispeten daha yüksek fiyatlarla satışa sunuluyor. Fiyatlarının hakkını veren ve tam bir performans bilgisayarı olan Casper masaüstü bilgisayarları, ihtiyaç duyduğunuz tüm sistem gereksinimlerine sahip bir bilgisayar olarak karşınıza çıkıyor. Casper masaüstü bilgisayarlar, işlemci özelliklerinden ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olan seçenekleriyle size en uygun bilgisayarı seçme fırsatı sunuyor. Hafıza kapasitesi, genişletilebilir özelliğinin bulunup bulunmaması, işlemci çekirdeği özellikleri ve nasıl satışa sunulduğu Casper masaüstü bilgisayarların fiyatlandırmasını etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Masaüstü bilgisayarlar bazen set hâlinde, kimi zaman ise ayrı olarak satışa sunulabiliyor. Casper masaüstü bilgisayarların aksesuarlarıyla birlikte satışa sunulması cihazınızla tanışma sürecinizi kolaylaştırıyor ve durumu avantajlı hâle getiriyor. İç ve dış donanımıyla farkını ortaya koyan Casper masaüstü bilgisayarların sizi teknoloji dünyasının üst sınıfına yükseltmesine izin verin.

Casper Masaüstü Bilgisayar ve Turkcell Pasaj

Casper masaüstü bilgisayar seçeneklerine Turkcell Pasaj üzerinden ulaşabilirsiniz.Casper masaüstü bilgisayarların teknik özelliklerini inceleyebilir, birbirinden farklı tasarımlarını ve modellerini birer birer keşfedebilir, Turkcell Pasaj farkıyla kullanıcı yorumlarından faydalanabilirsiniz. Turkcell Pasaj ile Casper’a ait tüm modellere tek tıkla gidebilir ve ürünler arasında kıyaslamalar yapabilirsiniz. Farklı renk seçeneklerinin her yönden çekilmiş fotoğraflarına bakabilir ve kendi tarzınıza en uygun olan modeli sepetinize ekleyebilirsiniz.

Turkcell Pasaj’ın Casper masaüstü bilgisayar için sağladığı avantajları takip edebilir ve ilgilendiğiniz modellerin güncellemelerinden haberdar olabilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın sunduğu kolaylıklarla muhteşem oyun deneyimleri yaşatan Casper masaüstü bilgisayar sahibi olabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Casper Masaüstü Bilgisayar Set Olarak mı Satılır?

Casper masaüstü bilgisayar set olarak satılabilir. Klavye, ekran, kasa ve diğer aksesuarların ayrı olarak satışa sunulduğu durumlarda fiyatlar değişiklik gösterebilir. Turkcell Pasaj avantajlarıyla Casper masaüstü bilgisayarlarını set hâlinde satın almanız mümkün hâle geliyor.

Casper Masaüstü Bilgisayar ile Neler Yapabilirim?

Casper masaüstü bilgisayar ile oyun oynayabilir, dizi/film/video izleyebilir, müzik dinleyebilir ve günlük ofis/okul işlerinizi kolaylıkla ve hızla halledebilirsiniz.Casper Masaüstü bilgisayar, hem oyun oynamanız hem de gündelik işlerinizi halledebilmeniz için ideal sistemsel donanımlara sahip bir bilgisayar olarak üretiliyor.

Casper Masaüstü Bilgisayarı Karanlıkta Kullanabilir miyim?

Casper masaüstü bilgisayarların aydınlatma özellikli RGB klavyeleri sayesinde her ortamda bilgisayarınızı göz sağlığınızı olumsuz yönde etkilemeden kullanabilirsiniz. Üstelik RGB klavyelerin aydınlık modlarını kullanımınıza göre ayarlayabilir ve kişiselleştirebilirsiniz.

Casper Masaüstü Bilgisayarların Soğutma Özelliği Bulunuyor mu?

Casper masaüstü bilgisayarların RGB soğutma sistemi bulunuyor. Bilgisayarınızın teknik özelliklerinin aksamasına izin vermeyen ve mükemmel koruma sağlayan RGB soğutma sistemi ile bilgisayarınızı saatlerce, kesintisiz ve sessiz bir şekilde, optimum soğutma ile kullanabilirsiniz.

Daha Fazla