Philips M305 Ultra Slim Mouse

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MUHAMMET ALİ CABA-138613

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Daha Sessiz Mouse Kullanımı

Tıklama esnasında çıkan sesi minimum düzeye indirgeyen tasarımı ile Philips M305 mouse modeli, sessiz ortamlarda dahi verimli çalışabilmenizi sağlar.

Ergonomik Mouse Tasarımı

Cihazın ergonomik yapısı hem uzun süreli kullanım imkanı sağlarken hem de çalışmalarınız sırasında elinizde ağrı oluşmasının önüne geçer.

Wireless Bağlantı Alıcısı ile Kablosuz Çalışabilme

Mouse içerisinden çıkan wireless bağlantı alıcısını kullanarak, ürünü kolayca bilgisayarınıza bağlayabilir ve uzaktan çalışabilmenin keyfini sürebilirsiniz.

Tek AA Pil Batarya

Kutu içeriğinde yer alan 1 adet AA pil, uygun yuvaya yerleştirildikten sonra, Philips M305 mouse manuel olarak kullanılmaya başlanabilir. Güç kaynağı için fazladan batarya ya da kabloya ihtiyaç duyulmaz.

Ev ya da Ofis Kullanımına Uygun

Tamamen pratik ve sessiz bir kullanım için tasarlanan mouse evde, ofiste ya da okulda rahatlıkla kullanılabilir.

Tıklama Özelliğine Sahip Gezinti Tekerleği

Cihazın ortasında yer alan ve online gezinti esnasında kullanım kolaylığı sunan tekerlek, tıklama özelliğine de sahiptir. Bu sayede daha hızlı ve pratik gezinti imkanı verir.

İnce ve Hafif Tasarım

Philips M305 kablosuz mouse oldukça hafif ve ince bir tasarıma sahiptir. Kullanım esnasında elinizi yormayan bu tasarım, bilgisayar başında uzun süre geçiren kullanıcılara hitap eder.


Farklı Renk Seçenekleri

Cihazın beyaz, rose gold, gri ve siyah renk seçenekleri bulunur. Böylelikle zevkinize uyumlu bir rengi seçerek, siz de kablosuz mouse kullanmaya başlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Model: M305
  • Özellik: Kablosuz-Wireless
  • Güç Kaynağı: 1 adet AA Pil
  • Tıklama: 3 milyon
  • Gezinti Tekerleği: Var
  • Kutu İçeriği:
  • 1 adet mouse
  • 1 adet micro usb alıcı
  • 1 adet AA pil
  • 1 adet kitaplık

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.