HP 8BC53AA Omen Vector Oyuncu Mouse

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

E-Spor Sınıfı Omen Vector Mouse

Çok daha hassas bir oyun sunan Omen Radar 3 sensör sayesinde FPS tarzı oyunlarda çok daha kolay nişan alabilirsiniz. Oyun içinde büyük bir avantaj sağlayan bu teknoloji, rakiplerinize karşı avantajlı olmanızı sağlar.

Ultra Hassas Oyun Deneyimi

Mouse çözünürlüğü olan DPI değeri 100 ila 16.000 arasında değişen Omen Vector oyuncu Mouse'u 400 IPS hızlanma ve otomatik kalibrasyon avantajı ile ileri seviye bir oyun deneyimi vadeder.

Ultra Yüksek Tıklama Ömrü

50 milyon tıklama ömrü ile benzerlerinden ayrılan Omen Vector, en rekabetçi oyunlardan uzun oyun seanslarına kadar yoğun mouse kullanımı gerektiren her aktivite için uygundur ve sizi yarı yolda bırakmaz.

Özelleştirilebilir Mouse ile Kontrol Avantajı

Özelleştirilmiş mouse deneyimi sunarak daha konforlu bir oyun süreci sağlayan Omen Command Center adlı uygulama sayesinde tüm mouse tuşlarına dilediğiniz kontrolü ve kısayolu atayabilirsiniz. 

RGB Aydınlatma ile Eşsiz Tasarım

16,8 milyon renk desteği ve RGB aydınlatması ile oyun atmosferini desteklerken kullanıcılara kendi tarzını yansıtma avantajı da sunar. 

Sınırsız Kullanıcı Profili Oluşturma Ayrıcalığı

6 adet tuşu bulunan ve sınırsız sayıda kullanıcı profili kaydedebilen Omen Vector, tamamen özelleştirilmiş bir mouse deneyimi sunar. Böylece her bir farklı oyun için farklı kullanıcı profilleri oluşturabilir, tek tıkla kaydederek dilediğiniz zaman aktif edebilirsiniz. 

Ekstra Hafif ve Konforlu Tasarım

Sadece 25 gr ağırlığında olan ve ayarlanabilir ağırlık sistemi ile fark yaratan Omen Vector mouse, kauçuk dış yüzeyi ve mükemmel kavrama sağlayan ergonomik tasarımı ile oyun içinde hızlı tepki verme avantajı sunarken aynı zamanda konfor da vadeder.

Dayanıklılığı Artırılmış Düz Örgü Kablo

Omen Vector, sahip olduğu ekstra dayanıklı düz örgü kablo sayesinde daha uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Yoğun ve uzun süreli kullanımlarda bile kolay deforme olmayacak şekilde tasarlanan bu kablo, aynı zamanda 2 metre uzunluğu ile hareket özgürlüğü de sağlar.

Özellikler

  • Kullanım Amacı: Oyun/E-Spor
  • Hareket Algılayıcı: Optik
  • Kablo Uzunluğu: 200 cm
  • Mouse Hassasiyeti: 16.000 DPI
  • Aydınlatma: RGB
  • Tuş Sayısı: 7
  • Tıklama Ömrü: 50 Milyon

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.