Acer Nitro 4200 DPI Optik Oyuncu Mouse GP.MCE11.01R

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Oyunculara Özel Ergonomik Tasarım

Oyun tutkunları ve e-sporcular için tasarlanan Acer Nitro oyuncu mouse, ergonomik formu, kullanım kolaylığı sağlayan butonları, hassasiyet ayarı ve hafif olması ile oyun içinde daha hızlı tepkiler vermenizi kolaylaştırır.

Oyunda Avantaj Sağlayan Hafif Yapı

Sadece 150 gram ağırlığında olan ve 1,6 metre uzunluğunda kablosu bulunan Acer Nitro oyuncu mouse, oyun sırasında ekstra hareket özgürlüğü sağlar. Bu sayede ekipman sorunu yaşamadan sadece oyuna odaklanabilirsiniz.

Ayarlanabilir Yüksek Hassasiyet

Maksimum 4200 DPI hassasiyeti ile ultra hızlı olmanız gereken ve hızlı olanın hayatta kaldığı “Tournament, Battle Royal ve FPS” tarzı oyunlarda büyük bir avantaj sağlar. Ayrıca günlük işleriniz için DPI değerini düşürerek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hız Kazandıran Kısayol Tuşları

Makro program ile her birine farklı bir komut atayabileceğiniz 8 farklı butonu vardır. Bu butonlara, silah değiştirmeden harita görüntülemeye kadar farklı birçok kısayol atayabilirsiniz. Ayrıca her oyun için farklı kısayol profilleri de oluşturabilirsiniz.

Ele Oturan İdeal Boyutlar

İnsan elinin anatomisine uygun olarak tasarlanmıştır. İdeal ölçüleri ve konforlu kavrayış sağlayan yapısı ile uzun süreli oyun seanslarında dahi rahatsızlık hissine neden olmaz.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Amacı: Oyun
  • Bağlantı: Kablolu
  • Mouse Tipi: Optik
  • Buton Sayısı: 8 Adet
  • DPI: 4200 DPI
  • Mouse Foru: Sağ El
  • Kablo Uzunluğu: 1-6 Metre

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ACER NİTRO GP.MCE11.01R 4200 DPI OPTİK OYUNCU MOUSE
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ACER
Henüz yorum yok