Acer Nitro 4200 DPI Optik Oyuncu Mouse GP.MCE11.01R

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Oyunculara Özel Ergonomik Tasarım

Oyun tutkunları ve e-sporcular için tasarlanan Acer Nitro oyuncu mouse, ergonomik formu, kullanım kolaylığı sağlayan butonları, hassasiyet ayarı ve hafif olması ile oyun içinde daha hızlı tepkiler vermenizi kolaylaştırır.

Oyunda Avantaj Sağlayan Hafif Yapı

Sadece 150 gram ağırlığında olan ve 1,6 metre uzunluğunda kablosu bulunan Acer Nitro oyuncu mouse, oyun sırasında ekstra hareket özgürlüğü sağlar. Bu sayede ekipman sorunu yaşamadan sadece oyuna odaklanabilirsiniz.

Ayarlanabilir Yüksek Hassasiyet

Maksimum 4200 DPI hassasiyeti ile ultra hızlı olmanız gereken ve hızlı olanın hayatta kaldığı “Tournament, Battle Royal ve FPS” tarzı oyunlarda büyük bir avantaj sağlar. Ayrıca günlük işleriniz için DPI değerini düşürerek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hız Kazandıran Kısayol Tuşları

Makro program ile her birine farklı bir komut atayabileceğiniz 8 farklı butonu vardır. Bu butonlara, silah değiştirmeden harita görüntülemeye kadar farklı birçok kısayol atayabilirsiniz. Ayrıca her oyun için farklı kısayol profilleri de oluşturabilirsiniz.

Ele Oturan İdeal Boyutlar

İnsan elinin anatomisine uygun olarak tasarlanmıştır. İdeal ölçüleri ve konforlu kavrayış sağlayan yapısı ile uzun süreli oyun seanslarında dahi rahatsızlık hissine neden olmaz.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Amacı: Oyun
  • Bağlantı: Kablolu
  • Mouse Tipi: Optik
  • Buton Sayısı: 8 Adet
  • DPI: 4200 DPI
  • Mouse Foru: Sağ El
  • Kablo Uzunluğu: 1-6 Metre

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.