Inca IWS-549U Rechargeable Silent Type-C Wireless Multimedia Klavye Mouse Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

FABO TEKNOLOJİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-140378

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Aşina Olduğunuz Tuş Dizilimi ile Anında Uyum

Inca IWS-549U; özel slim tuş dizilimi ile  parmaklarınızın aşina olduğu tuş düzenine anında uyum sağlar.

Bağlantı Özgürlüğü

Type-C Uyumlu tüm cihazlarınız ile mükemmel şekilde çalışır.

Maximum Hassasiyet, Minimum Ses

Inca IWS-549U Rechargeable wireless mouse, şarj edilebilir ve sessiz tuş özelliği ile sizi tatmin eder. Modern ve ergonomik yapısıyla ele oturan mouse; “1600 DPI” optik çözünürlüğe sahiptir. Düşük enerji kullanımı ve kullanılmadığında otomatik devreye giren uyku modu sayesinde enerjiniz uzun süre tükenmez. Inca IWS-549U; Type-C ve USB alıcı ile uyumludur. Tek alıcı ile hem klavyenizi hem mousenuzu kullanabilirsiniz.

Dayanıklı ve Silinmez Tuşlar

Inca IWS-549U wireless klavye ve mouse setiniz, sabit eğimli ayaklar ve sıvı dökülmelerine dayanıklı tasarımı sayesinde sağlam yapılıdır. Aynı zamanda klavye tuşlarının üzerindeki harflerin silinmemesi için her tuşun üzerine solma karşıtı işlem uygulanmıştır.

Type-C ve Nano Alıcı

Type-C kablolu şarj arayüzüyle şarj sırasında mavi gösterge ışığı daima yanar. Mavi ışık tamamen şarj olduğunda söner. Şarj süresi, 3-4 saat civarındadır.

12 Multimedya Tuş Kombinasyonu

Inca IWS-549U wireless klavye & mouse set, 12 adet multimedya tuşu sayesinde işlemlerinizi hızlı ve kolay bir biçimde halletmenize imkan tanır.

Ergonomik Mouse

Kablosuz mouseun kıvrımlı şekli ve kavrama yerleri, her iki avucunuzun içine de rahatlıkla oturacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede hassas imleç denetimi elinizin altında olur.

Kablosuz Özgürlük ve Tükenmeyen Enerji ile Tanışın

Inca IWS-549U setiniz, hem klavyeniz hem de mousenuz içerisinde bulunan dahili çevre dostu 1 adet 14.500 şarj piliyle 500 mAh kapasiteye sahiptir. Ultra düşük güç tüketimi ile tamamen şarj edildikten sonra kullanım süresi, yaklaşık 100 saattir.

Özellikler

  • Ses Kontrolü için Özel Düğme
  • Düşük Pil Göstergesi
  • 10 Milyon Tıklama
  • Sessiz Tuş

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.