Hp Pavilion 600 Kablosuz Klavye 4CF02AA

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.04.2022
RENK

VP BİLİŞİM HİZ.SAN.VE TİC.A.Ş

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kablosuz Kullanım Özgürlüğü

USB bağlantısı üzerinden kablosuz şekilde bilgisayara bağlanan HP klavye, hem kablo karışıklığına neden olmaz hem de çok daha özgür bir kullanım sunar.

Ekstra Duyarlı Tuşlar

Duyarlı tuş takımı sayesinde en ufak dokunuşlarınızı bile algılar ve yazma hızınızı arttırır. Ayrıca hassas algısı ile klavye konforu artar ve zamanla meydana gelen parmak yorgunluğu minimuma iner. 

Sessiz Çalışma Performansı

Hassas algılama özelliğine sahip tuş takımı sayesinde oldukça sessiz bir kullanım sunan ürün, çalışmalarınız esnasında sizi ve çevrenizi rahatsız etmez.

Ergonomik Dizayn

Tuş takımı dizaynı ve yön tuşlarının büyüklüğü ile konforlu bir kullanım sağlar. Ayrıca klavyenin sahip olduğu kavisli tasarım sayesinde ellerinizi ve bileklerinizi klavyeye çok daha rahat bir şekilde yerleştirebilir ve konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. 

Estetik Tasarım

Sade görüntüsü ve beyaz rengi ile oldukça şık bir tasarıma sahip olan HP Pavilion klavye, hafif ve ince yapısı ile de ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Özellikler

  • Marka: HP
  • Model: Pavilion
  • Dili: Türkçe Q
  • Klavye Tipi: Standart
  • Bağlantı: Kablosuz
  • Güç Kaynağı: Pil

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.