Turkcell Pasaj’da taksitli alışverişlerde +2 taksit fırsatı!

Kampanya sona erdi.

​1-31 Temmuz tarihleri arasında anlaşmalı banka kartlarıyla yapılan taksitli alışverişlerde +2 taksit imkanı!

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

1 İş Gününde Kargoda

1 İş Gününde Kargoda

Siparişiniz 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Mağazadan Teslim

Mağazadan Teslim

Turkcell.com.tr üzerinden verdiğiniz cihaz siparişlerinizi kargo süresi beklemeden Turkcell mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün Teslimat

İstanbul siparişleriniz 24 saat içinde adresinize teslim edilir.

2 Yıl Turkcell Pasaj Garantisi

2 Yıl Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz.

Katılım Kriterleri
 • 1-31 Temmuz 2022 tarihleri arasında Turkcell Pasaj'dan Yapı Kredi, Akbank ve İş Bankası kredi kartları ile yapacağınız 2-9 ay arası taksitli işlemlerde vade farksız +2 taksit fırsatı sunulmaktadır.
 • Kampanya kapsamında banka tarafından taksitli işlemlere +2 taksit ekstreye yansıtılacaktır. Ödeme adımında seçilecek taksit sayısına ek olarak +2 taksit alışveriş sonrasında yansıtılacaktır.
 • Kampanya tek seferde gerçekleştirilen 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
 • Kampanyada sonrada verilen artı taksit sayısı dahil en yüksek toplam taksit sayısı 12 olacaktır. Kampanyada 9 taksitin üzerindeki işlemlerde +2 taksit ilave edilmeyecektir.
 • Artı taksit ödeme adımında uygulanan taksit üzerine banka tarafından eklenmektedir. Turkcell Pasaj üzerinden 2 taksit ve üzeri yapılan taksitli alışverişlerde kampanya geçerli olup tek çekim alışverişlerde artı taksit uygulaması bulunmamaktadır.
 • Yapı Kredi, Akbank ve İş Bankası kredi kartları kampanyaya dahil olup diğer banka kartlarıyla yapılan taksitli alışverişlerde artı taksit fırsatı bulunmamaktadır. Anlaşmalı bankaların ana platform kartlarıyla yapılacak alışverişlerde kampanya geçerli olup, kampanyaya dahil olmayan kartlarla ilgili detaylı bilgiye bankanız ile görüşerek ulaşabilirsiniz.
 • Kampanyadan faydalanmak için alışveriş öncesi katılım şartı aranmamaktadır.
 • Kampanya bireysel kartlarla yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında 6 ay, elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, bilgisayar alımlarında 12 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Ekspress limitle yapılan işlemler, FastPay ile yapılan işlemler, puan kullanımları, nakit çekim ve benzer işlemler, mail order işlemleri, anlık veya otomatik fatura ödemeleri, vergi, fon ve sigorta ödemeleri, yurtdışında yapılan tüm alışverişler ve 100 TL altındaki alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Taksitli işlemlere artı taksit uygulaması, taksitli işlemin yapıldığı tarihi izleyen ilk hesap kesim tarihine kadar yapılır. Artı taksit talebinin iptali hesap kesim tarihinden sonra işleme alınamaz.
 • Artı taksit sayısı ile birlikte orijinal işlemin toplam vadesi 12'yi geçemez. 
 • Sonradan taksitlendirilen peşin işlemler ve taksitli nakit avans (TNA) işlemlerinde artı taksit yapılamaz.
 • Turkcell ve anlaşmalı bankalar kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.
Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

​Kampanya 01.07.2022- 31.07.2022 tarihleri arasında geçerlidir.​​

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Turkcell Pasaj’dan taksitli alışveriş yapan Yapı Kredi, Akbank ve İş Bankası müşterileri​​