Sepet 0
Katılım Kriterleri

Kampanya Koşulları

  • Siparişinizi Temmuz ayı sonuna kadar vererek T10X ‘inizi anahtar teslim fiyatını Ağustos sonuna kadar sabitleyerek satın alma hakkına sahip olabilirsiniz. İşbu teklif sınırlı süreli olup, Togg herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Sınırlı süreli bu fırsattan yararlanabilmeniz için siparişinizi mümkün olan en kısa sürede vermenizi öneririz.
  • Anahtar teslim fiyatına ÖTV, KDV, MTV, plaka ve tescil masrafları dahil; trafik sigortası ve kasko dahil değildir.ÖTV, KDV, Gümrük Vergisi, Taşıt Alım Vergisi, Motorlu Taşıtlar Vergisi, Plaka Harcı, Ruhsat Harcı, Noter Harcı ve burada sayılmayan tüm vergi ve harçlardan kaynaklanan ücret değişiklikleri kullanıcıya yansıtılacaktır.
  • Kullanıcılarımız Togg’un yapmış olduğu kampanyaların yalnızca birinden faydalanabilirler. Kampanyalar birleştirilemez.

400.000 TL* 12 ay %0 faizli kredi ve diğer avantajlı finansman koşulları için şimdi harekete geçin!

Kredi Tutar VadeFaiz OranıAylık Ödeme
400.000 TL 12 ay 0,00%33.333,34 TL 
800.000 TL 30 ay 2,99%45.631,43 TL


*Togg’un kendi bünyesinde herhangi bir finansman kuruluşu bulunmamaktadır. Togg’un anlaşmalı olduğu bankalar nezdinde BDDK tarafından belirlenen kriterler kapsamında taşıt kredisi kullanılabilir. Kullanılacak kredi tutarı, kredi vadesi ve kredi veren bankaya göre değişiklik gösterebilir. Maksimum kredi tutarı ve kredi vadesi kanunen belirtilen sınırlara tabidir. Taşıt kredisi kullandırımı konusunda anlaşmalı bankalar tam yetkili olup, Togg’un herhangi bir müdahale yetkisi bulunmamaktadır. Bu kapsamda yetkili satıcı tarafından satılan aracın satış bedeline göre, azami olarak; 48 ay vade ile kredi kullanılabilir. Faiz oranı ve taksit tutarı, kullanılan kredi tutar ve vadesine göre değişiklik gösterebilmektedir. Söz konusu kredi kampanyasından bireysel amaçlı akıllı cihaz satın alacak gerçek kişiler yararlanacaktır. Ticari ve kurumsal kullanıcılarımıza yapılacak satışlara ilişkin şartlar değişiklik gösterebilir.