Tecno Square S2 Bluetooth Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER


Güçlü Baslar ve Üstün Ses Kalitesi

Tecno Square S2, dahili bas desteğine sahiptir ve geniş frekans aralığı ile yüksek/düşük tondaki sesleri net olarak iletebilir. Bu hoparlörü kullanırken çok yüksek ses seviyelerinde bile dinlediğiniz içeriği tüm detaylarıyla duyabilirsiniz.

LED Işıklı Hoparlör ile Müzik Dinleme Keyfi

Renkli LED ışıklandırmaya sahip olan bu hoparlör, tüm çevresine dilediğiniz renkte ışık verebilir. Müzik çalarken de ışıklı olarak kullanılabilen bu ürün ile evinizde bir parti havası yaratabilirsiniz.Ses Sisteminiz için Tecno Hoparlör

Tecno S2 hoparlörünüze ek bir Tecno hoparlör bağlayarak 360 derece surround ses efekti yaratabilir, Bluetooth bağlantısını kullanarak ses sisteminize bu renkli cihazı ekleyebilirsiniz.

Güçlü Batarya ile Üstün Performans

2200 mAh güç kapasiteli bataryası ile uzun süreli şarj ömrü sağlayan Tecno S2 kablosuz hoparlörünüz ile ışıklı olarak 7 saat kesintisiz müzik çalabilir, 11 saat boyunca müzik ve içeriklerinizi dinleyebilir ve cihazı 10 saate kadar eğlenceli bir aydınlatma aracı olarak kullanabilirsiniz.

Diğer Cihazlar ile Uyumu Tasarım

USB ve Bluetooth bağlantısı bulunan Tecno hoparlörü kişisel bilgisayarınıza bağlayarak dizi ve filmlerinizi izleyebilir, telefon/tablet ile eşleştirerek favori şarkılarınızı dinleyebilir veya bu bağlantıları destekleyen bir müzik aleti ile kullanarak dilediğiniz ses seviyesinde müzik çalabilirsiniz.

Hafıza Kartı ile Kullanım Avantajı

TF kart girişi olan Square S2 hoparlörünüze direkt olarak bir hafıza kartı takabilir, başka bir ek cihaza ihtiyaç duymadan kartın içindeki müzik ve içeriklerinizi dileyebilirsiniz. Hoparlörün üzerindeki düğmeleri kullanarak çalma ve durdurma gibi ayarları kolayca yapabilirsiniz.

Hoparlörünüzü Dilediğiniz Yere Götürün

Kompakt bir tasarıma sahip olan Tecno’yu kolayca çantanızda taşıyabilir, şarjlı ve kablosuz olan bu ürünü dilediğiniz dış ortamda uzun süre boyunca bir müzik dinleme veya ışıklandırma cihazı olarak kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • BT Versiyonu: V5.0
  • Batarya Kapasitesi: 2200 mAh
  • Bekleme Modu Şarj Ömrü: >90 gün
  • Şarj Ömrü (ışıklar açıkken): 10 saat
  • Müzik Çalma Süresi: 11 saat
  • Hoparlör Boyutları: 52 mm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.