Tecno Square S2 Bluetooth Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER


Güçlü Baslar ve Üstün Ses Kalitesi

Tecno Square S2, dahili bas desteğine sahiptir ve geniş frekans aralığı ile yüksek/düşük tondaki sesleri net olarak iletebilir. Bu hoparlörü kullanırken çok yüksek ses seviyelerinde bile dinlediğiniz içeriği tüm detaylarıyla duyabilirsiniz.

LED Işıklı Hoparlör ile Müzik Dinleme Keyfi

Renkli LED ışıklandırmaya sahip olan bu hoparlör, tüm çevresine dilediğiniz renkte ışık verebilir. Müzik çalarken de ışıklı olarak kullanılabilen bu ürün ile evinizde bir parti havası yaratabilirsiniz.Ses Sisteminiz için Tecno Hoparlör

Tecno S2 hoparlörünüze ek bir Tecno hoparlör bağlayarak 360 derece surround ses efekti yaratabilir, Bluetooth bağlantısını kullanarak ses sisteminize bu renkli cihazı ekleyebilirsiniz.

Güçlü Batarya ile Üstün Performans

2200 mAh güç kapasiteli bataryası ile uzun süreli şarj ömrü sağlayan Tecno S2 kablosuz hoparlörünüz ile ışıklı olarak 7 saat kesintisiz müzik çalabilir, 11 saat boyunca müzik ve içeriklerinizi dinleyebilir ve cihazı 10 saate kadar eğlenceli bir aydınlatma aracı olarak kullanabilirsiniz.

Diğer Cihazlar ile Uyumu Tasarım

USB ve Bluetooth bağlantısı bulunan Tecno hoparlörü kişisel bilgisayarınıza bağlayarak dizi ve filmlerinizi izleyebilir, telefon/tablet ile eşleştirerek favori şarkılarınızı dinleyebilir veya bu bağlantıları destekleyen bir müzik aleti ile kullanarak dilediğiniz ses seviyesinde müzik çalabilirsiniz.

Hafıza Kartı ile Kullanım Avantajı

TF kart girişi olan Square S2 hoparlörünüze direkt olarak bir hafıza kartı takabilir, başka bir ek cihaza ihtiyaç duymadan kartın içindeki müzik ve içeriklerinizi dileyebilirsiniz. Hoparlörün üzerindeki düğmeleri kullanarak çalma ve durdurma gibi ayarları kolayca yapabilirsiniz.

Hoparlörünüzü Dilediğiniz Yere Götürün

Kompakt bir tasarıma sahip olan Tecno’yu kolayca çantanızda taşıyabilir, şarjlı ve kablosuz olan bu ürünü dilediğiniz dış ortamda uzun süre boyunca bir müzik dinleme veya ışıklandırma cihazı olarak kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • BT Versiyonu: V5.0
  • Batarya Kapasitesi: 2200 mAh
  • Bekleme Modu Şarj Ömrü: >90 gün
  • Şarj Ömrü (ışıklar açıkken): 10 saat
  • Müzik Çalma Süresi: 11 saat
  • Hoparlör Boyutları: 52 mm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TECNO SQUARE S2 BLUETOOTH HOPARLÖR
Üretim Yeri
Çin
Hoparlör Tipi
KABLOSUZ BLUETOOTH HOPARLÖR
Dönüştürücü
YOK
Çıkış Gücü
BELİRTİLMEMİŞ
Bluetooth Versiyon
V5.0
Şarj Girişi
MİCRO-USB
Ana Renk
BEYAZ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
YOK
Marka
TECNO
Henüz yorum yok