Ktools Sound Master Bluetooth Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Ktools Soundmaster Bluetooth Speaker

Soundmaster Bluetooth hoparlör ile favori müziklerinizi, dilediğiniz yere taşıyın ve üstün kalitede dinleme ayrıcalığını deneyimleyin. Tüm akıllı cep telefonu ve tablet modelleri ile kablosuz bağlantı sayesinde kolayca bağlanır.

Uzun Dinleme Süresi

750 mAh bataryaya sahip olan Ktools Soundmaster Bluetooth hoparlör, 4 saat boyunca zengin ses kalitesi ile müzik dinleme imkânı sunar. Bluetooth ile eşleştirilen cihazdan açtığınız tüm video, dizi, film gibi içerikleri, Soundmaster ile dinleyebilirsiniz.

Hızlı Şarj ile Minimum Ara

Soundmaster, 2 saatte tam şarj dolumu özelliği ile müzik dinlemeye ara vermek istemeyenler için muhteşem bir donanım gücüne sahiptir.

Ses Enerjisi ve Gücü

5 W ses enerjisini destekleyen birinci sınıf donanımı ile 85 dB’yi aşan bir ses gücü sunar. Bu sayede sesler, en yüksek seviyede dahi kalitesini kaybetmez ve böylece Soundmaster ile kusursuz bir deneyim elde etmeyi mümkün kılar.

Geniş Frekans Aralığı

100-18 kHz frekans aralığına sahip Ktools Soundmaster kablosuz hoparlör ile frekansları, müzik tonlarının aralığını çok daha doğru şekilde duyarak müziğin her bir tınısını, gerçekçi tonlarda dinleyebilirsiniz.

Modern ve Gelişmiş Tasarım

Ktools Soundmaster hoparlör, 85x44 mm’lik boyutları ve hafif oluşu ile rahatlıkla her yere taşınabilir. Kablosuz hoparlörünüzü, çantanız ile gittiğiniz yerlere götürebilir, ergonomik ve gelişmiş tasarımı ile pratik şekilde kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

  • Marka: Ktools
  • Ürün Tipi: Kablosuz Hoparlör
  • Model: Soundmaster
  • Batarya: 750 mAh
  • Ses Çıkış Enerjisi (RMS): 5W
  • Frekans Aralığı: 100-18 kHz
  • Ses Gücü (SNR): S/N > 85 dB
  • Boyutlar: 85x44 mm
  • Bluetooth Protokolü : HS/HF, A2DP, AVRCP, OPP
  • Çalma Zamanı: 4 Saat

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.