Ventoso EPS319 25 mm Titanyum Kaplı Profesyonel Saç Maşası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ENTER DİJİTAL MEDYAİLETİŞİM REKLAM VE PAZARLAMA LTD.ŞTİ.-132458

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ventoso Saç Maşası ile Enfes Bukleler

Ventoso profesyonel saç maşası, saçlarınıza zarar vermeden sağlıklı bukleler elde etmeniz için tasarlanır. Tüm saç tiplerine uygun şekillendirme deneyimi sunan Ventoso saç maşası ile farklı dalga stillerini saçlarınıza zarar verme kaygısı taşımadan uygulayabilir, sağlıklı ve bakımlı görünen saçların tadını çıkarabilirsiniz.

Titanyum Kaplama ile Etkili Şekillendirme

Modelin plakalarında titanyum kaplamanın hafif ve güçlü yapısından faydalanılır.  Profesyonel kullanıcıların ilk tercihlerinden biri olan titanyum kaplı plakalar ile sıcaklık eşit biçimde yayılır ve saçlarınız kökten uca sağlıklı buklelere kavuşur. 

Ayarlanabilir Sıcaklık ile Sağlıklı Saçlar

140°C ilâ 220°C arasında çalışabilen saç maşası, saçlarınız için mükemmel şekillendirme deneyiminin kapısını aralar. Düşük sıcaklık ayarları ince telli, işlem görmüş narin saçlar için idealdir. Kalın telli inatçı saçlar için önerilen yüksek sıcaklık değerleri, eşsiz bukleler için özel olarak tasarlanır.

Otomatik Kapanma ile Endişeye Son

Üründe yer alan otomatik kapanma özelliği sayesinde maşayı açık unutma endişesi tarihe karışır. Model açıldıktan 60 dakika sonra otomatik olarak kapanır ve olası ev kazalarının önüne geçilir.

PTC Heater Teknolojisi

Düzleştiricide seçtiğiniz sıcaklık değerinin sabit kalmasına imkân tanıyan ve maşanın fazla ısınmasını önleyen PTC heater teknolojisinden faydalanılır. Sabit sıcaklık deneyimiyle saçlarınızın fazla ısıdan dolayı yanmasının önüne geçilir.

Profesyonel Şekillendirme Deneyimi

25 mm uzunluğundaki maşa, hem kısa hem de uzun saçları etkili biçimde şekillendirir. Model tek bir dokunuş ile olağanüstü şekil ve parlaklıkta bukleler elde etmenize aracılık eder.

Hızlı Isınma ile Zaman Kazanın

Cihaz sadece 30 saniyede ayarladığınız sıcaklık değerine ulaşır. Maşanın sıcaklık değeri, ürünün üzerindeki LED göstergeden takip edilebilir.

Ergonomik Kullanım

Modelde 2,7 metre uzunluğunda 360° dönebilen kablo tasarımı söz konusudur. Prizden uzak konumlarda bile saçlarınızı zahmetsizce şekillendirilmenizi sağlayan maşa, çoklu gerilim seçeneğiyle yurt dışında da sorunsuz biçimde kullanılabilir.

Teknik Özellikler

  • Marka: Ventoso
  • Plaka Uzunluğu: 25 mm
  • Gösterge Paneli: LED
  • Otomatik Kapanma: Var
  • Kablo Uzunluğu: 2,7 metre
  • Sıcaklık Ayarı: Var (140° - 220°C)
  • Plaka Materyali: Titanyum 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.