Sepet 0

Braun Tıraş Makineleri Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Sırala
Kontratlı Ürünler
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Günlük Bakımın Vazgeçilmezi: Braun Tıraş Makineleri

Evde saç ve sakal tıraşı yapabilmek, zamandan ve bütçeden tasarruf etmenize yardımcı olur. Üstelik tam istediğiniz modellere dilediğiniz an ulaşmanızı sağlar. Bu imkânlar için Braun’un saç sakal kesme makinelerini tercih edebilirsiniz. Braun tıraş makinesi modelleriyle farklı uzunluktaki saç ve sakallara müdahale edebilirsiniz. Cildinize en doğru bakımı sunar, ıslak ve kuru kullanım avantajından yararlanır ve uzun pil ömrünün tadını çıkarırsınız.

Braun Teknolojisi: Yenilikçi ve Güçlü Tıraş Deneyimi

Braun sakal tıraş makinesi çeşitleri, ileri teknolojilerden faydalanarak tasarlanır. Bu makinelerde üzerinde ince delikler veya yarıklar yer alan folyolar bulunur. Folyodaki bu delikler tıraş esnasında cihazı yüzünüze yaklaştırdığınızda sakallarınızı tek tek yakalar. Ardından cihazın entegre bıçağı, yakalanan bu kılları keser. Bazı modeller ikiz folyoludur. Böylece sakalların iki taraftan yakalanıp arada sıkıştırılması sağlanır. Ayrıca tek seferde daha fazla kılı kesmenize de yardımcı olur.

Braun tıraş makinelerinin bıçakları ise dayanıklı ve keskindir. Çünkü paslanmaz çelikten üretilir. Böylece üst düzey kesme performansı sunar. Bu bıçaklar 4D ve 8D hareket kabiliyetine sahiptir. Saniyede 450 hareket yapar. Kılları çiğnemez ve atlamaz. Tecrübesiz kullanıcılar için bile tek seferde pürüzsüz sonuç sağlar. Yakın tıraş deneyimiyle 0.05 mm gibi kısa kılları bile keser. Günlerce süren sinekkaydı etkisi yaratır. Değişim gerektirmeden kendiliğinden bilendiği için performansını daima korur. Bu bıçaklarla aynı bölgenin üzerinden defalarca geçmek zorunda kalmadığınız için cildiniz tahriş olmaz. Üstelik bu hızlı ve etkili sonuç sayesinde zamandan kazanırsınız.

Sakal tıraş makinelerinin başlıkları, yüz hatlarınıza mükemmel uyum sağlar. Kıvrımlarınıza oturur. Esnekliği sayesinde çene hattından boyuna doğru yumuşak bir geçiş sunar. Farklı uzunluktaki taraklarıyla sakalanızı dilediğiniz boyda tutmanıza yardımcı olur. Çift yönlü kullanılabilen taraklarla hem düzeltme hem kısaltma işlemi yapar. Sakal yoğunluğunu okuyan ileri teknolojisi sayesinde motor devir gücünü otomatik ayarlar.

Akıllı Ayarlar Sunan Braun Tıraş Makineleri ile Cilde Uyumlu Bakım

Braun tıraş makineleri, en uygun bakımı gerçekleştirmek için farklı ayarlar sunar. Böylece hem yüzünüz hem de tüm vücudunuz için ideal ayarı bulabilirsiniz. Cildinizi tahriş etmeden ve kıl köklerinizi hırpalamadan hızlı ve etkili sonuçlar alırsınız.

Braun vücut tıraş makinesi çeşitlerinde 7 farklı kademe bulunur. Bu kademelere uygun farklı başlıklar da cihazla birlikte gönderilir. Taraklı başlıklar, farklı uzunluk aralıklarında ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Bu makinelerle 0.5 mm’den 21 mm’ye kadar tüm kıllarınızı kesmeniz mümkün olur. Yani bu makinelerle sakalanızı kesebilir veya saçlarınızı şekillendirebilirsiniz. Üstelik vücut kıllarınıza bile müdahale edebilirsiniz. Bu makineleri kasık, göğüs ve koltuk altı gibi hassas bölgelerde dahi rahatlıkla kullanmanız mümkündür.

Islak ve Kuru Kullanım İmkanı: Braun Tıraş Makineleri ile Esnek ve Konforlu Tıraş

Braun ıslak kuru tıraş makinesi alışkanlıklarınıza uyum sağlar. Farklı şartlar altında kullanımı kolaylaştırır. Kuru tıraş ile başka hiçbir ürün kullanmanıza gerek kalmadan sonuca ulaşırsınız. Aceleniz olduğunda ya da elinizi bulaştırmak istemediğinizde kuru tıraşı tercih edebilirsiniz. Kuru tıraş, su erişiminin kısıtlı olduğu durumlar için de avantajlıdır.

Islak tıraş ise jilet kullanımına yakın bir deneyim sunar. Islak ve kuru tıraş makinelerini su altında rahatlıkla kullanabilirsiniz. %100 su geçirmez özelliğe sahip olan bu cihazlarla banyo yaparken bile tıraş olabilirsiniz. Sabahları duş alırken su altında hızlıca tıraş işlemini de tamamlayarak zamandan kazanırsınız.

Tıraş makinesini ıslak kullanmak imkânı, yalnızca acelesi olanlara değil hassas cilt sahiplerine de avantaj tanır. Çünkü ıslak tıraş, sürtünme etkisini azaltır. Tahriş riskini minimize ederek kuru ve hassas ciltler için koruma sağlar. Eğer siz de tıraş sonrası hassasiyetten şikayetçiyseniz ıslak kullanım olanağı sunan Braun cihazlarını tercih edebilirsiniz.

Yıkanabilir Braun Tıraş Makineleri ile Pratik Kullanım Olanakları

Braun tıraş makineleri, tamamen yıkanabilir modelleriyle dikkat çeker. Bu makinelerin su geçirmezlik özelliğinden yalnızca ıslak kullanım sırasında değil, işlem sonrasında da faydalanırsınız. Cihazın başlığını akan sıcak suyun altına tutarak yıkayabilirsiniz. Başlığın su altında hızla ve kolaylıkla temizlendiğini görürsünüz. Dilerseniz bu aşamada bir miktar standart sıvı sabun kullanabilirsiniz. Braun tıraş makinesi temizleme işlemini her uygulama sonrası tekrarlamanız tavsiye edilir. Cihazın optimum bakımını sağlamak için ise uygun aralıklarla yağlama yapabilirsiniz.

Braun cihazlar arasında tüm bu işlemleri otomatik olarak gerçekleştiren modeller de bulunur. Akıllı tıraş makinelerinin setlerinde cihazın ihtiyaç duyduğu tüm bakımı gerçekleştiren standlar mevcuttur. Tıraş uygulamasını tamamladıktan sonra cihazı başlığı aşağı gelecek şekilde bu standa yerleştirmeniz gerekir. Düğmesine bastığınızda stand, cihaz için gerekli olan en uygun bakımı başlatır. Makineyi temizler, kurutur, yağlar ve şarj eder. Bir sonraki tıraş için hazır hâle getirir.

Hızlı ve Kolay Şarj Süreci: Braun Tıraş Makineleri ile Bakıma Ara Vermeyin

Braun erkek tıraş makinesi çeşitleri arasında şarjla çalışan modeller sıklıkla tercih edilir. Şarjlı kullanım, pozisyon özgürlüğü sunar. Priz yanında durmak ve elinizle yüzünüzü kabloya göre hareket ettirmek zorunda kalmadan dilediğiniz yerde tıraş olma imkânı tanır. Uzun pil ömrü sayesinde kesintisiz tıraş deneyimi sunar. Tıraş makinelerinin şarjlı kullanım süresi 30, 45, 60, 80 ve 100 dakika gibi farklı uzunluklara sahiptir. Böylece tek şarj ile saç, sakal ve vücut tıraşını tamamlayabilirsiniz. Cihazı her seferinde şarj etmek zorunda kalmadan günlerce kullanabilirsiniz.

Şarjınız bittiğinde cihazın bataryasını hızla doldurabilirsiniz. Makinelerin şarj olma süresi 1, 4 ve 8 saat olarak değişkenlik gösterir. Farklı sürelerde şarj olan cihazlar bulmanız da mümkündür. Bu cihazları adaptörleri yardımıyla prize bağlayarak şarj edebilirsiniz. Kendi standında veya kutusunda şarj olan makineleri de deneyebilirsiniz. Böylece cihazı saklarken kendiliğinden şarj etmiş olursunuz. Daima dolu batarya ile uygulama yapmanın konforunu yaşarsınız.

Ergonomik Şık Tasarım: Braun Tıraş Makinelerinde İşlevsellik ve Tarz Bir Arada

Braun tıraş makinesi kullanımı son derece zahmetsizdir. Çünkü bu makineler, kullanım kolaylığı sunan ergonomik tasarıma sahiptir. Kıvrımlı gövdeleri sayesinde avuca tam oturur. Yüzde yüz kavrama kabiliyeti sunar. Kaymaz malzemesiyle elinize sıkıca tutunur. Küçük kazalara veya şekil bozulmalarına yol açmaz. Gövde üzerine yerleştirilmiş tuşların da ulaşımı ve kullanımı oldukça kolaydır. Bu sayede cihazı tek elle yönetmeniz mümkün olur.

Bu cihazların tasarımı, ergonominin yanı sıra şıklık da sunar. Tıraş makineleri metalik detaylara ve maskülen çizgilere sahiptir. Bu makinelerde gri ve siyah renkler baskındır. Kırmızı ve mavi gibi farklı renkler bulmanız da mümkündür. Siz de bu farklı modeller arasından dilediğiniz tasarımı ve rengi seçerek stilinizi yansıtabilirsiniz.

Braun Tıraş Makinelerinden Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Tıraş makinesi seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu noktaları elbette ihtiyaçlarınıza göre belirlemeniz gerekir. Braun tıraş makinesi seçerken dikkat edebileceğiniz noktalar şunlardır:

  • Parça sayısı: Sadece sakal kesen cihazları veya saça ve vücuda da müdahale eden Braun tıraş makinesi seti çeşitlerini deneyebilirsiniz.


  • Islak / Kuru: Alışkanlıklarınıza göre ikisi bir arada kullanım sunan makineleri seçebilirsiniz.


  • Kullanım süresi: Pil ömrüne göre tercihte bulunabilirsiniz.


  • Şarj süresi: Pilin dolum hızı da seçiminizi etkileyebilir.

Daha birçok özelliğe göre seçim yapmanız mümkündür. Eğer sık seyahat eden biriyseniz çantalı kompakt setlere yönelebilirsiniz. Tasarım özelliklerini de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Yüksek Kalite ve Gelişmiş Performans Sunan Braun Tıraş Makineleri Turkcell Pasaj’da!

Braun tıraş makinelerini Turkcell Pasaj’daki erkek bakım ürünleri kategorisinde bulabilirsiniz. Tüm ürünlerin özelliklerini ve kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Kararsız kalırsanız karşılaştırma modunu açabilirsiniz. Braun tıraş makinesi fiyatlarını Pasaj’a özel avantajlarla görüntülersiniz. Güvenli ve kolay ödeme yöntemleriyle alışverişinizi tamamlarsınız.

Daha Fazla

​​