WİZ Wi-Fi Dim Edilebilir Akıllı Ampul 60W A60 E27 2700K Sarı Işık Normal Duy

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

NETHOUSE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Akıllı Telefonunuzla Kontrol Edilebilir

Mobil uygulama ile kontrol edilebilir özellikte olarak üretilir. Akıllı telefonlarla bağlantı yapılması sayesinde avantajlı olarak kullanılır. Eller serbest modda sesli komutla çalışır.

Otomatik Olarak Ayarlanabilir Sistem

Günlük ışık kullanımlarınızı ayarlayarak otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz. Evin dışındayken ışıklarınıza müdahale etmeniz mümkün olur.

En İdeal Işık Ortamı

Sıcak beyaz ışıkla uygun bir ortam yaratabilirsiniz. Normal duya sahip olarak üretilen ampulleri istediğiniz aydınlatmaya takarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Pratik ve avantajlı bir kullanıma sahiptir.

Kontrol Edilebilir Enerji Tüketimi

Wiz uygulaması sayesinde ışık kullanımlarınız kayıt altında tutulur. Haftalık veya günlük kullanımlarınızı inceleyerek kendi planlamanızı yapmanıza imkan sunar. Enerji tasarrufu yapmanızı sağlar.

İç Mekanda Avantajlı Kullanım

Evde kullandığınız ışık parlaklığını ayarlayarak istediğiniz aydınlatmayı sağlayabilirsiniz. Işık prize takılır takılmaz çalışmaya başlar. Ekstra bir programa ihtiyaç duyulmaz.

Sesli Komutlarla Kontrol

Basit sesli komutlarla ışıklarınızı istediğiniz ortamı yaratmak için kısıp açabilirsiniz. Tamamen karartabilirsiniz. Özel ışık ayarı yapabilirsiniz. Google Asistan, Siri ve Alexa kısa yolları ile son teknoloji kullanım imkanına sahiptir.

Göz Yorgunluğunu Önler

Işık ayarları sayesinde gözlerinizi rahatlatabilirsiniz. iOS veya Android cihazlarınıza yüklediğiniz programla uzaktan kontrol etme şansınız bulunur.

Dim Edilebilir Ampul Teknolojisi

Işık parlaklığı kontrol edilebilen dim edilebilir ampuller hem enerji tasarruflu hem de aydınlatma seviyesi ayarlanabilir özelliktedir.

Teknik Özellikler

 • Lamba Akımı: 70 mA
 • Watt: 8 W
 • Enerji Verimliliği Etiketi: F
 • Lamba Boyutu: 12,2 cm
 • Frekans: 50-60 Hz
 • Ağırlık: 0,060 kg
 • Genişlik: 6 cm
 • Ampul Tipi: LED
 • Teknoloji: Akıllı Wi-Fi
 • Kullanım Amacı: İç Mekan          
 • Cam Türü: Buzlu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.