Piranha 21125 LED Işık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Acil Durumlarda Otomatik Yanar

Günlük kullanım için tasarlanan 21125 LED ışık, acil durumlarda da işlevselliği ile öne çıkar. Elektrik kesintisi gibi durumlarda otomatik yanarak ışıksız kalmanızı engelleyen ürün, fonksiyonelliği ile beğeni toplar.

Büyük Ebatları ile Güçlü Aydınlatma

Güçlü aydınlatması ile dikkat çeken LED ışık, büyük boyutları sayesinde ışık ihtiyaçlarınızı karşılar. 45 x 6 cm ölçülerine sahip olan ürünü ev ve ofis gibi farklı alanlarda kullanabilirsiniz.

Ayarlanabilir Askı Kolu

Ürün ayarlanabilir askı koluna sahiptir. Dilediğiniz alanda rahatça kullanmanıza olanak tanıyan askı kolu, açısı ayarlanabildiği için avantaj sunar.

Aç-Kapa İpi ile Konforlu Kullanım

Işığı açıp kapatmanıza yardımcı olan aç-kapa ipi, konforlu tarzıyla kullanıcılardan tam not alır. Garaj, kiler, depo gibi alanların aydınlatma ihtiyaçlarını verimli şekilde karşılayabilir, ışığı açmak ve kapatmak için ipi güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

Dik Konumlandırma İçin Özel Ayak Yapısı

LED ışık dik şekilde konumlandırmak için de özel bir ayak ile donatılmıştır. Kullanım alanınıza ve amacınıza bağlı olarak ayarlanabilir ayağı konumlandırabilir, ışık açısını en doğru şekilde yansıtabilirsiniz.

Geniş Kullanım Alanı Avantajı

Çok yönlü kullanım tarzı ile dikkat çeken ürün, birçok farklı alanda değerlendirilebilir. Kampta, acil çıkış kapılarında, evde, çalışma alanlarında, garajlarda, depolarda ışığa yer verebilir, aydınlatma ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.Şarjlı Pil ile Çalışır

 Ürün şarj edilebilir pil ile işlevsel hale gelir. Yüksek kapasiteli pil, uzun süreli kullanım için elverişlidir. 2400 mAh güç kapasitesini sahip şarjlı pil ile ışık sistemini çalıştırabilir, tasarruflu yapı sayesinde bütçe dostu kullanım elde edebilirsiniz.

Sade ve Zarif Tasarım Detayları

Zarif ve sade tasarımıyla göze hitap eden ürün, Piranha kalitesini yansıtır. Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen ürün, kaliteli yapısı sayesinde son derece dayanıklıdır.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Amacı: LED ışık
  • Işık Sistemi: LED
  • Gövde Yapısı: Plastik
  • Ölçü: 45 x 6 cm
  • Aç-Kapa İpi: Var
  • Otomatik Yanma: Var
  • Çalışma Şekli: 2400 mAh şarjlı pil

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.