Piranha 21112 LED Kitap Okuma Işığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ASTEL GRUP BİLİŞİM İLETİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-144849

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Dahili LED Sistemi ile Pratik Kullanım

LED kitap okuma ışığı kullanışlı özellikleri ile bir adım öne çıkar. İdeal aydınlatması ile konforlu şekilde kitap okumanıza olanak tanır. Dahili LED ışık sistemi sayesinde pratik kullanım sunan ürün, küçükten büyüğe herkesin kullanımına uygundur.

Kablosuz Kullanım Kolaylığı

Pil ile işlevsel hale gelen ürün, kablosuz olduğu için son derece konforludur. Bir adet kalem pil ile çalışan ürünün pil değişim işlemlerini kolaylıkla yapabilir, kesintisiz ve konforlu okuma seanslarının tadını çıkarabilirsiniz.

Kolay Şekil Alabilen Plastik Gövde Yapısı

Ürünün gövde yapısı yumuşak plastikten imal edilmiştir. Okuma açısına göre gövdeyi hareket ettirebilir, rahatlık elde edebilirsiniz. Kolay şekil alabilen gövde ışığı ideal oranda ayarlamanıza yardımcı olur.

İdeal Ölçüler ile Konforlu Okuma Seansları

Kullanışlı ölçüleri ile beklentileri sonuna kadar karşılayan model, 10 cm başlık ve 15 cm yükseklik ölçüsüne sahiptir. Kitap, dergi, gazete gibi farklı ürünlere rahatlıkla sabitlenen 21112 LED ışık okuma seanslarını son derece keyifli hale getirir.

Portatif Kullanım Avantajı

Küçük boyutları ile dikkat çeken kitap okuma ışığı, portatif kullanım için uygundur. Işığı çantanızda rahatlıkla taşıyabilir, gittiğiniz her yere sorunsuz şekilde götürebilirsiniz.

Düşük Enerji Tüketimi ile Yüksek Tasarruf

Düşük enerji tüketimi sayesinde sık sık pil değiştirmenize gerek kalmaz. Tek pil ile çalışan ürün, uzun süreli performansı ile kullanıcılardan tam not almayı başarır.

Kolay Şekilde Sabitlenir

Gözü yormayan LED aydınlatma, hem gece hem de gündüz kullanımları için elverişlidir. Yatakta, masada, koltukta kitap okurken ışığı kitabınızın üst kısmına sabitleyebilir, keyifle kullanabilirsiniz.

Şık Renk Seçenekleri

Şık ve zarif tasarımı ile beğeni toplayan ürünün farklı renk seçenekleri bulunur. Tamamen kişisel zevkinize göre renk seçenekleri arasından seçim yapabilir, kendiniz ve sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Model: 21112       
  • Kullanım Amacı: Kitap okuma ışığı
  • Işık Sistemi: LED
  • Gövde Yapısı: Plastik
  • Yükseklik: 15 cm
  • Çalışma Şekli: Pilli      

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.