Philips HueW Filament Ampul ST64 E27 Bluetooth

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Nostaljik Tasarımlı Modern Ampul

Edison tasarımıyla dikkat çeken ampul, nostaljik ve retro dekorasyon öğesi olarak kullanıldığı ortama farklılık katar ve modern Philips Hue teknolojisiyle birleşir. Tasarımda vintage olan Philips filament ampul kullanım açısından son teknolojilerle desteklenir ve akıllı aydınlatma sunar.


Bluetooth ile Kolay Kontrol

Uygulama üzerinden bağlantı yapılarak aktif edilen Bluetooth özelliği, farklı renk ışıkları seçebilmenizi ve kontrol etmenizi sağlar.


10 Adet Kişiselleştirilmiş Işık Ekleme

Uygulama ile 10 adet özel renk belirleyebilir ve isim verdiğiniz ışıkları Bluetooth üzerinden tek tuşla seçebilirsiniz. Hemen uygulayabileceğiniz bu ışık renklerini dilediğiniz zaman yenileri ile değiştirmeniz de mümkündür.


Sesli Komut Teknolojisi

Akıllı cihazlarda bulunan ve kullanılabilen Siri, Amazon Alexa ve Google Assistant sayesinde sesli olarak başlatabilir, kısabilir, parlaklık artırabilir ve renk değiştirebilirsiniz.

Yumuşak Beyaz Işıkla Doğal Aydınlatma Özelliği

Ana renk yumuşak beyaz olduğu için göz yormaz ve ortama doğal bir ışık yayar. Dilerseniz parlak gün ışıklarından loş gece ışıklarına kadar parlaklık seviyesini ayarlayabilir, doğal ışıkla uyanmak ve azalan ışıkla uykuya dalmak için kullanabilirsiniz.

Hue Bridge ile Eklenebilir ve Kontrol Edilebilir Ek özellikler

Hue Bridge adı verilen Philips teknolojisi evinizde bulunan akıllı ampul gibi cihazlar arasında köprü oluşturur ve hepsini aynı yerden kontrol etmenizi sağlar. Bu Bridge ile ampul, lamba ve armatür arasında bağlantı kurabilirsiniz.

Enerji Tasarruflu Filament Ampul

Enerji sınıfı A+ olan bu ampul, çok düşük değerde enerji harcar ve 50.000 anahtar açıp kapatma ömrü ile uzun yıllar kullanılabilir.

Anında Parlak Işık ile Başlama

Anahtarla ya da uygulama ile açtığınızda direkt olarak ayarlanan parlaklıkta yanmaya başlar. Anahtar açılımlarında kaldığı renk ile devam ederken Bluetooth, uygulama ya da sesli komut ile farklı bir renk seçebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Renk sıcaklığı: 2100K
 • Çap: 60 mm
 • Enerji verimliliği etiketi: A+
 • Form faktörü: ST64
 • Yükseklik: 135 mm
 • Giriş gerilimi: 220V-240V
 • Lümen çıkışı: 550 lm
 • Armatür: E27
 • Maks. çalışma gücü: 7 W
 • Açma / kapatma (anahtarlama) sayısı: 50.000
 • Watt eşdeğeri: 40 W
 • Işık çıkışı: Sıcak Beyaz ışık, Yalnızca akıllı cihazla dim edilebilir, >80 CRI
 • İletişim protokolü: Bluetooth ve Zigbee

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.