Philips Hue Outdoor LED Şerit 2 m Bluetooth Özellikli

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

NETHOUSE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Peyzaj Düzenlemesinin Vazgeçilmezi

Philips Hue şık bir bahçenin olmazsa olmaz unsurlarından olan aydınlatma için modern bir çözüm sunuyor. Arka bahçenizde ve verandada aydınlık ve etkileyici bir peyzaj için ihtiyacınız olanı size veriyor!

Akıllı Bağlantı İmkanı

Yüksek parlaklığı ve atmosfere kattığı loş hava ile dikkatleri üzerine çeken LED aydınlatmanın fonksiyonelliğine bayılacaksınız! Bluetooth ve Hue Bridge ile kontrol ederek ayarları değiştirebilir, modunuza uygun renkleri ayarlayabilirsiniz.

Üstün Dayanıklılık Performansı

Açık havada kullanıma uygun tasarlanan Philips Hue Outdoor LED şerit suya dirençli tasarımı ile zorlu hava koşullarında bile performansı düşmüyor.

Her Forma Girer

Açık ve kapalı alanların dekorasyonunda kullanırken istediğiniz forma göre eğebilir, bükebilir veya kesebilirsiniz. 2 metrelik uzunluğunu parçalar halinde keserek ya da LED ekleme yaparak değiştirmek çok kolay!

Homojen Aydınlatmanın Yolu

Işığın saf halini kullanan Hue aydınlatma şeridinin özel kaplaması sayesinde performansı artar. Işığı homojen bir şekilde yayan ve gücünü artıran özel kaplaması LED’i saklama gereksinimini ortadan kaldırır.

Şıklık ve İşlevsellik Bir Arada

Kolay kurulum, pratik yönetim ve yüksek kaliteli aydınlatma işlevi sunan Hue outdoor şerit LED şık tasarımı ile göz önünde olmaya layık! İster ağaç dallarına ister merdiven kenarlarına monte ederek kullanabilir, açıkta bırakarak etkileyici bir görünüm yaratabilirsiniz.

Kamp Alanlarına Uygun

Doğanın içinde huzurlu bir kamp kurduğunuzda ortamı neşelendirmeye ne dersiniz? Hafif ve kompakt tasarımı ile taşınması oldukça kolay olan LED şeridinizi kampa da yanınızda götürebilirsiniz.

Ev İçi Dekorasyonu Tamamlar

Romantik ve sakinleştirici bir ortam için ya da gece karanlığında merdivenlerden tırmanırken onun gücünden yararlanabilirsiniz. Ev dekorasyonuna etkileyici küçük dokunuşlar için aradığınız üründür.

Özellikler

  • Ürün: Philips Hue Outdoor LED
  • Biçim: Şerit, 11 mm x 2 m, 950 g, kesme ve uzatmaya uygun
  • Renk: Şeffaf, 6500K
  • Dayanıklılık: IP67 (suya dayanıklı)
  • Kullanım Alanı: İç ve dış mekan
  • Kullanım Süresi: 25000 saat (lamba ömrü)
  • Aydınlatma: LED, tek renk (beyaz), 780 lm
  • Güç: 19 W, 230 V
  • Özellikler: Bluetooth ve Hue Bridge bağlantısı, kısılabilir, ışığı eşit dağıtan plastik kaplama, Google, Alexa ve Conrad bağlantısı
  • Kutu İçeriği: LED şerit, montaj kelepçesi, güç kaynağı

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.