Philips Hue GO V2 Bluetooth Özellikli

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

NETHOUSE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Tamamen Taşınabilir Portatif Tasarım

Philips Hue GO V2 Bluetooth özellikli masa lambası, dahili şarj edilebilir pili sayesinde tamamen taşınabilir özelliktedir. Bu sayede akıllı lambanızı farklı odalarda, bahçe ve balkonda kullanabileceğiniz gibi seyahatlerde yanınıza alabilir, romantik buluşmalara ambiyans oluşturması için götürebilirsiniz.


Doğal Aydınlatma Modları

Arka kısmında yer alan kontrol tuşu ile farklı ışık modları arasında gezinebilir ya da dinamik aydınlatma efektlerini kullanarak dilediğiniz ambiyansı oluşturabilirsiniz. Meditation, Sunday Coffee, Enchanted Forest, Night Adventure ve Cozy Candle gibi doğal aydınlatma dinamik efektleri kullanarak kendi ışık tarifinizi hazırlayabilirsiniz.


Gün Doğumunu Taklit Eden Sistem

Hue Go'ya bağlayacağınız Hue Bridge sayesinde önceden ayarlayabileceğiniz akıllı ışıklar gün doğumunu taklit ederek doğal ışık ile uyanmanızı sağlar.

Kişiselleştirilebilir Işık Modları

Renkli akıllı ışıklardan doğal ışıklara kadar pek çok efekti kullanarak kendi akıllı ışıklarınızı oluşturabilir, Bluetooth uygulaması ile akıllı telefonunuza veya tabletinize 10 adede kadar akıllı ışık ekleyebilirsiniz.

Sesli Komut ile Işıkları Kontrol Etme

Philips Hue GO V2 Bluetooth özellikli masa lambası, Google Asistant ve Amazon Alexa ile birlikte çalışmakta olup sesli komut ile ışıklarınızı kontrol etmenize olanak tanır. Bu sayede sadece sesle komut vererek odaların ışıklarını dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

Hue Bridge ile Akıllı Işık Kontrolü

Akıllı ışıklarınıza ekleyeceğiniz Hue Bridge sayesinde otomatik akıllı ev aydınlatma sistemi oluşturabilir, 50 adede kadar ışık modu ekleyebilirsiniz.

Uzaktan Kontrol Fonksiyonu

Hue Bridge sayesinde evde olmadığınızda da akıllı ışıklarınızı kontrol edebilir, siz eve gelmeden ışıkları açabilir veya hareket sensörü gibi akıllı aksesuarlar ekleyebilirsiniz.

Zamanlayıcı ile Güvenli Kullanım

Philips Hue uygulamasında yer alan zamanlayıcı sayesinde siz evde yokken ışıkları açarak evdeymişsiniz gibi görünmesini sağlayabilir, ışıkları belirli bir saatte yanması için ayarlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kullanım ömrü: 20.000 saat
  • Toplam Lümen çıkışı: 520 lm
  • Işık rengi: 2000-6500 Hue Beyaz Renkli Ambiyans
  • Giriş Gerilimi: 220 V - 240 V
  • IP koruma sınıfı kodu: IP20
  • Boyutlar: 7.9 cm (Y) x 15 cm (U) x 15 cm (G)
  • Net Ağırlık: 0,625 kg

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.