Philips Hue Akıllı Başlangıç Seti 2'li E27

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Doğal Işığıyla Gözleriniz Rahat Etsin

Ürün gün doğumunu taklit eder ve giderek artan ışığıyla güne doğal bir şekilde uyanabilmenizi sağlar. Gün içerisinde doğal ışığıyla evin içini doğru ambiyans ile aydınlatabilirsiniz. Uykuya dalmanızı ve kolay bir şekilde uyanmanızı sağlayan ürün odaklanabilmenize, okuma yapmanıza ve rahat etmenize yardım eder.

Kuruluma Gerek Kalmadan Işığı Kısıp Açın

Kabloya ihtiyaç duymadan ışıkları problemsiz bir şekilde kısabilirsiniz. Fazla aydınlık ya da karanlık bir ortam yaratmadan ışığı kısıp artırabilirsiniz. Elektrikçiye gerek kalmadan, kabloya veya kuruluma ihtiyaç duymadan ampulleri kullanabilirsiniz.

Özel Bridge Bağlantısını Kurun

Philips Hue ile ışıkları bridge bağlantısıyla kurarak gün içinde ışıklar ile sınırsız kombinasyonu keşfedin. Uygulama ile akıllı telefondan ya da tabletten ürünü kontrol edebilirsiniz. Işıkları etkinleştirebilmek için sisteme anahtar ekleyebilir farklı öğe ayarlarını gerçekleştirebilirsiniz. Zamanlayıcı, bildirimler, alarm ve daha çok sayıda farklı öğe ile ışıkları kontrol edebilme imkânına sahip olursunuz.

Uygulamaya Gerek Kalmadan Hue Dim Anahtar ile Kolay Kontrol İmkânı

Tabletle ya da akıllı telefonla uygulamayı kullanmaya gerek kalmadan da ürünü kontrol edebilme imkânına sahip olursunuz. Ürünün kutusundan çıkan dim anahtar ile kabloya ihtiyaç duymadan ışığı açıp kapatabilirsiniz. Anahtarın dört farklı ışık ayarı sayesinde farklı seçenekler arasından geçiş yaparak sizin için doğru parlaklığa erişebilirsiniz.

Zamanlayıcılar ile Sunulan Kolaylık

Ürünün uygulaması sayesinde siz evde değilken de evdeymiş izlenimi verebilirsiniz. Işığı önceden belirlenen vakitte açılacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Gücü: 60 Watt
  • Enerji Sınıfı: A+
  • Kullanım Ömrü: 25000 saat
  • Renk Sıcaklığı: 2200 K-6500 K


Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Gerilim
50-60 HZ
Güç (w)
9.5 W
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Kullanım Ömrü
25000 SAAT
Seri - Imeı
SERİ
Duy Tipi
E27
Sub Kategori
TDA
Renk Aralığı
2700 K
Ürün Model Adı
HUE E27 2Lİ AKILLI BAŞLANGIÇ SETİ
Wi-fi
YOK
Işık Akışı
800 LÜMEN
Garanti Süresi
2 YIL
Enerji Sınıfı
A+
Marka
PHILIPS
Henüz yorum yok