Philips Hue Akıllı Başlangıç Seti 2'li E27

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Doğal Işığıyla Gözleriniz Rahat Etsin

Ürün gün doğumunu taklit eder ve giderek artan ışığıyla güne doğal bir şekilde uyanabilmenizi sağlar. Gün içerisinde doğal ışığıyla evin içini doğru ambiyans ile aydınlatabilirsiniz. Uykuya dalmanızı ve kolay bir şekilde uyanmanızı sağlayan ürün odaklanabilmenize, okuma yapmanıza ve rahat etmenize yardım eder.

Kuruluma Gerek Kalmadan Işığı Kısıp Açın

Kabloya ihtiyaç duymadan ışıkları problemsiz bir şekilde kısabilirsiniz. Fazla aydınlık ya da karanlık bir ortam yaratmadan ışığı kısıp artırabilirsiniz. Elektrikçiye gerek kalmadan, kabloya veya kuruluma ihtiyaç duymadan ampulleri kullanabilirsiniz.

Özel Bridge Bağlantısını Kurun

Philips Hue ile ışıkları bridge bağlantısıyla kurarak gün içinde ışıklar ile sınırsız kombinasyonu keşfedin. Uygulama ile akıllı telefondan ya da tabletten ürünü kontrol edebilirsiniz. Işıkları etkinleştirebilmek için sisteme anahtar ekleyebilir farklı öğe ayarlarını gerçekleştirebilirsiniz. Zamanlayıcı, bildirimler, alarm ve daha çok sayıda farklı öğe ile ışıkları kontrol edebilme imkânına sahip olursunuz.

Uygulamaya Gerek Kalmadan Hue Dim Anahtar ile Kolay Kontrol İmkânı

Tabletle ya da akıllı telefonla uygulamayı kullanmaya gerek kalmadan da ürünü kontrol edebilme imkânına sahip olursunuz. Ürünün kutusundan çıkan dim anahtar ile kabloya ihtiyaç duymadan ışığı açıp kapatabilirsiniz. Anahtarın dört farklı ışık ayarı sayesinde farklı seçenekler arasından geçiş yaparak sizin için doğru parlaklığa erişebilirsiniz.

Zamanlayıcılar ile Sunulan Kolaylık

Ürünün uygulaması sayesinde siz evde değilken de evdeymiş izlenimi verebilirsiniz. Işığı önceden belirlenen vakitte açılacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Gücü: 60 Watt
  • Enerji Sınıfı: A+
  • Kullanım Ömrü: 25000 saat
  • Renk Sıcaklığı: 2200 K-6500 K


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.