Kodak Home 130 Uzaktan Kumandalı LED Aydınlatma Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SANTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İTH İHR PAZ SAN VE TİC LTD ŞTİ-140019

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Her Yerde Kullanıma Uygun Kablosuz Aydınlatma

Tamamen kablosuz kullanım avantajı sunduğu için gardırop, dolap içi, tezgah altı gibi karanlık noktalarda aydınlatma sağlamak amacıyla kullanabileceğiniz gibi koridor, tezgah üstü, bahçe, balkon ve teras gibi alanlarda dekoratif aydınlatma olarak da kullanabilirsiniz.

Çift Parlaklık Fonksiyonu

Yüzde 100 ve yüzde 50 parlaklık ayarı sayesinde ihtiyaç duyduğunuz kadar ışık sağlayabilir, dilediğinizde ışıkları kısarak daha loş bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

 Uzaktan Kumandalı Pratik Kullanım

2 adet AAA pil ile çalışan mini uzaktan kumanda ile ışıklarınızın parlaklığını, ne kadar yanacağını kontrol edebilir, pratik bir şekilde açıp kapatabilirsiniz.

10 Metre Menzil Avantajı

10 metreye vartan menzili sayesinde oldukça geniş bir alanda aydınlatma sağlayan LED ışıkları manuel veya uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz.

30 Dakika Zamanlayıcı Fonksiyonu

30 Dakika Zamanlayıcı Fonksiyonu

Yapışkanlı Şerit ile Kolay Montaj

LED ışıkların arkalarında bulunan yapışkanlı şeritler sayesinde ışıklarınızı dilediğiniz yere kolaylıkla sabitleyebilir, daha sonra da kalıntı bırakmadan kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Bu da sizi zahmetli montaj işlemlerinden kurtarır.

Dış Mekan Kullanımına Uygun Tasarım

IP42 koruma sınıfı ile hava koşullarına karşı dirençli olan ışıklar, 15 dereceye kadar eğimle düşen su damlalarına ve 1 mm'den fazla yüzeye sahip katı nesnelere karşı korumalıdır. Ayrıca LED ışıklar -10 dereceden 60 dereceye kadar zorlu hava koşullarında yüksek performans gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede dış mekan aydınlatması olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan İdeal Ölçüler

3 küçük 9 cm x 2 cm ölçülerindeki LED ışık ve 1 adet mini kumandadan meydana gelen aydınlatma seti, dilediğiniz her yere kolaylıkla sabitleyebileceğiniz ve görüntü kirliliğine neden olmayan ideal boyutları ile kullanım avantajı sunar.

Teknik Özellikler

  • LED Işık Tipi: 3W COB LED
  • Parlaklık: 130 Lümen
  • Menzil: 10 Metre
  • Dayanıklılık: IP24
  • Çalışma Sıcaklığı: -10 ° C-60 °
  • Pil Boyutu: 3 x AAA (LED ışık) ve 2 x AAA (Kumanda)

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.