Kodak Home 130 Uzaktan Kumandalı LED Aydınlatma Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Her Yerde Kullanıma Uygun Kablosuz Aydınlatma

Tamamen kablosuz kullanım avantajı sunduğu için gardırop, dolap içi, tezgah altı gibi karanlık noktalarda aydınlatma sağlamak amacıyla kullanabileceğiniz gibi koridor, tezgah üstü, bahçe, balkon ve teras gibi alanlarda dekoratif aydınlatma olarak da kullanabilirsiniz.

Çift Parlaklık Fonksiyonu

Yüzde 100 ve yüzde 50 parlaklık ayarı sayesinde ihtiyaç duyduğunuz kadar ışık sağlayabilir, dilediğinizde ışıkları kısarak daha loş bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

 Uzaktan Kumandalı Pratik Kullanım

2 adet AAA pil ile çalışan mini uzaktan kumanda ile ışıklarınızın parlaklığını, ne kadar yanacağını kontrol edebilir, pratik bir şekilde açıp kapatabilirsiniz.

10 Metre Menzil Avantajı

10 metreye vartan menzili sayesinde oldukça geniş bir alanda aydınlatma sağlayan LED ışıkları manuel veya uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz.

30 Dakika Zamanlayıcı Fonksiyonu

30 Dakika Zamanlayıcı Fonksiyonu

Yapışkanlı Şerit ile Kolay Montaj

LED ışıkların arkalarında bulunan yapışkanlı şeritler sayesinde ışıklarınızı dilediğiniz yere kolaylıkla sabitleyebilir, daha sonra da kalıntı bırakmadan kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Bu da sizi zahmetli montaj işlemlerinden kurtarır.

Dış Mekan Kullanımına Uygun Tasarım

IP42 koruma sınıfı ile hava koşullarına karşı dirençli olan ışıklar, 15 dereceye kadar eğimle düşen su damlalarına ve 1 mm'den fazla yüzeye sahip katı nesnelere karşı korumalıdır. Ayrıca LED ışıklar -10 dereceden 60 dereceye kadar zorlu hava koşullarında yüksek performans gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede dış mekan aydınlatması olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan İdeal Ölçüler

3 küçük 9 cm x 2 cm ölçülerindeki LED ışık ve 1 adet mini kumandadan meydana gelen aydınlatma seti, dilediğiniz her yere kolaylıkla sabitleyebileceğiniz ve görüntü kirliliğine neden olmayan ideal boyutları ile kullanım avantajı sunar.

Teknik Özellikler

  • LED Işık Tipi: 3W COB LED
  • Parlaklık: 130 Lümen
  • Menzil: 10 Metre
  • Dayanıklılık: IP24
  • Çalışma Sıcaklığı: -10 ° C-60 °
  • Pil Boyutu: 3 x AAA (LED ışık) ve 2 x AAA (Kumanda)

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HOME 130
Üretim Yeri
Çin
Ürün Tipi
SET
Otomatik Kurulum
YOK
Materyal
PLASTİK
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
KODAK
Henüz yorum yok