Kodak Headlamp Kafa Lambası LED 150

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

SANTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İTH İHR PAZ SAN VE TİC LTD ŞTİ-140019

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kolay Kullanıma Uygun Tasarım

Kodak kafa lambası, muhteşem ve şık tasarımı ile size kolay bir kullanım imkanı sunar. Ellerinizi serbest bir şekilde kullanmanıza olanak tanıyarak karanlık ortamlarda en büyük yardımcınız olur.

Üç Aydınlatma Modu Seçeneğiyle Konfor Yanınızda

Normal, enerji tasarrufu ve flaş modu özelliğine sahip üç farklı aydınlatma modeliyle ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde çözüm sunar. Aydınlatma modunu kullandığınız ortama göre ayarlayarak aktivitelerinizi en uygun şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur. 

 Ayarlanabilir Ergonomik Kullanım

Ergonomik tasarımıyla öne çıkan Kodak kafa lambasını ihtiyaçlarınız doğrultusunda kolayca ayarlayabilirsiniz. Böylece kullandığınız amaca ve yere göre istediğiniz yeri aydınlatıp eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.  

Yüksek Işık Gücü ile Kusursuz Bir Aydınlatma

150 lümene kadar sunduğu yüksek ışık gücü ile karanlık ortamların vazgeçilmezi olur. Nerede olursanız olun ışığa ihtiyacınız olduğu anda yüksek performansı ile sizi mutlu eder.

Aktiviteleriniz Esnasında Sizin Yanınızda

Kodak kafa lambasını istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Balık tutarken, bisiklet kullanırken, koşu ve yürüyüş gibi aktiviteler esnasında kullanabileceğiniz gibi kamp alanında ve karavananızda da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Dayanıklı

IP44 teknolojisine sahip kafa lambası, olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı yapısıyla kullanıcılardan övgüleri toplar. IP44 teknolojisi sayesinde toz ve su sıçramalarına karşı üstün bir koruma sağlar.

Uzun Aydınlatma Mesafesi

Kodak kafa lambası, 50 metreye kadar aydınlatma mesafesi ile aktiviteleriniz esnasında size rahat bir deneyim sunar. Uzun aydınlatma mesafesiyle birçok alanda kusursuz bir kullanım imkanı yaratır.  

Kodak Kalitesiyle Konforlu Kullanım

Alanında öncü bir marka olan Kodak kalitesiyle uzun ömürlü bir kullanıcı deneyimi vadeder. 3 adet AAA pil ile kolayca kullanabileceğiniz  kafa lambası, dayanıklı tasarımıyla darbelere karşı koruma sağlar. Şık tasarımı ve dayanıklı yapısıyla vazgeçilmez aksesuarınız olur.

Teknik Özellikler

  • Marka: Kodak
  • Işık Gücü: 150 Lümen
  • Su Geçirmez Teknoloji: IP44
  • Aydınlatma Mesafesi: 50 metre
  • Pil: 3 Adet AAA Pil

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.