Kodak Handy 100R El Feneri Şarjlı LED

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

SANTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İTH İHR PAZ SAN VE TİC LTD ŞTİ-140019

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Parlak ve Etkili Işık

Oldukça etkili aydınlatma sunan 100 lümen ışık gücünde LED ampule sahiptir. Yüksek lümen miktarı, parlak ışık sağlar. Böylelikle kolayca geniş bir alanın aydınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Geniş Görüş Mesafesi

LED el feneri ile 80 metre ileriyi aydınlatabilirsiniz. Gece yürüyüş yaparken veya köpeğinizi gezdirirken karanlıkta görüş mesafeniz birkaç adımla sınırlı kalmaz.

Dayanıklı Tasarım

Suya ve toza karşı korumalıdır. Hafif yağmur altında koşarken, doğanın içinde ya da kumsalda kamp yaparken sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Kesintisiz Aydınlık

Tam şarjla 5 saat boyunca ışıktan faydalanabilirsiniz. Uzun kullanım süresine sahip olan pil, elektrik kesildiğinde size aydınlık bir ortam sağlar.

Verimli Pil Ömrü

1100 mAh kapasiteli şarj edilebilir dahili 3.7 V li-ion pile sahiptir. Uzun süreli kullanım imkanı sunan pili yaklaşık 500 kez batarya ömrü azalmadan şarj edebilirsiniz.

Şarj Seviyesi Göstergesi

LED şarj göstergesi yardımıyla el feneri bataryasının doluluk oranını kontrol edebilirsiniz. Pil tamamen şarj olduğunda göstergede yeşil, yeterince dolmadığında ise göstergede kırmızı ışık yanar.

Ekstrem Koşullarda Verimli Sonuçlar

Kauçuk yüzeyli gövde malzemesi, elinizden kaymasını önlemeye yardımcı olur. Kolay tutuş sağlayan el fenerini -10°C ve 60°C gibi ekstrem sıcaklıklarda kullanabilirsiniz.

Farklı Şarj Seçenekleri

El feneriyle birlikte gelen USB kablosuyla bataryayı şarj edebilirsiniz. Şebeke elektriğinden direkt faydalanmak için uyumlu bir adaptöre ihtiyacınız vardır. Ancak USB kabloyu bilgisayar gibi bir elektronik cihaza bağlayarak da şarj işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Ürün Ölçüleri: 13cm x Ø 4,4 cm ± %10 (Kapalıyken), 14,3 cm x Ø 4,4 cm ± %10 (Açıkken)
  • Ürün Ağırlığı: 80 gram (Pil dahil) 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.