TTEC 2KM111 EchoPro Kablolu Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

AKSA GSM TURİZM İNŞAAT BİLGİSAYAR ELEKT. OTO. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.-86616

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hem Şık Hem Pratik

EchoPro kumandalı ve mikrofonlu kulak içi kulaklık ile yüksek kalitede müzik dinleme keyfi yaşarken elleriniz serbest bir şekilde akıllı telefonunuza gelen çağrıları cevaplayabilirsiniz. Mikrofonlu stereo kulaklık olarak tasarlanan EchoPro, konforlu bir kullanım deneyimi sunan formu ve modern metalik görünümü ile hem şık hem de çok pratik. 

Yüksek Kalitede Müzik Keyfi

Ortam sesini azaltan ergonomik tasarım ile kulağa tam oturan EchoPro, çevreden rahatsız olmadan müzik dinlemek ya da gelen çağrıları cevaplamak için mükemmel bir ekipman. Kulak içi kulaklık modelleri arasında cep telefonu ile tam uyumlu kullanabileceğiniz, size çağrı cevaplama ve sonlandırma imkanı veren bir seçenek arıyorsanız, EchoPro tam sizlik. Beyaz, siyah, kırmızı ve turkuaz renk seçenekleri ile farklı zevklere uyum sağlayan EchoPro kulak içi kulaklık ile müziğinizi her yere taşıyın. Kimseyi rahatsız etmeden, çevre seslerinden rahatsız olmadan dinleyin.

Ergonomik Kullanım Şık Metal Tasarım

Hafifliği ve küçük boyutu sayesinde her yerde kullanabileceğiniz bir ekipman olan EchoPro, özelliklerine göre çok pratik. Kablosu üzerinde bulunan kumandası ile gelen çağrıları cevaplayın ya da sonlandırın. Ayrıca ses seviyesini de bu şekilde ayarlayabilirsiniz. Mıknatıslı tasarım ile taşıma kolaylığı sunan EchoPro, boyundayken birbirine kenetlenebilen bir yapıya sahip. Böylece kulaklık boynunuzda rahatça durur, ensede rahat bir kullanım sunar. Kolay taşıma için kablo klipsi, mükemmel ses deneyimi için kulak içi tasarım ve şık metal tasarım, EchoPro’nun öne çıkan özellikleri. Müzik dinlerken en iyi performans için bir EchoPro’ya göz atabilirsiniz. 

Özellikler

  • HD kalitesinde müzik keyfi
  • Şık metal tasarım
  • Mikrofonlu stereo kulaklık
  • Ortam sesini azaltan ergonomik tasarım
  • Çağrı cevaplama ve sonlandırma
  • Kolay taşıma için kablo klipsi
  • Mıknatıslı tasarım ile taşıma kolaylığı

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak İçi

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablolu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.