Motorola Earbuds 2 Kulak içi Kablolu ve Mikrofonlu Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Ürün tükenmek üzere
RENK

MUSTAFA ÖZDAMAR MOB.TE.S.VE DY.TK.MLPZ.TİC.LT.ŞTİ-13353

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Eller Serbest Özelliği Sayesinde Özgürce Konuşun

Earbuds 2 mikrofonlu kulaklıklarınız ile telefon görüşmelerinizi eller serbest yapabilir özelliği sayesinde rahatlıkla yapabilirsiniz. Aynı şekilde bu özellik sayesinde dinlediğiniz müzikleri değiştirebilirsiniz.

Mükemmel Ses Kalitesine Sahip Olun

10 mm lik hoparlör yapısı sayesinde üstün ses kalitesini hissedebilirsiniz. Kulaklık, hoparlör sistemi sayesinde ritmik ve zengin müzik notalarını gerçekçi bir deneyimle sunar. Favori müziklerinizi canlı ses tonlarıyla dinleme ve telefon görüşmelerinizi pürüzsüz bir kalitede duyma imkânlarına sahip olabilirsiniz. 

Konforlu Tasarımın Tadını Çıkarın

Üstün performansı ve konforlu tasarımı bir arada içeren Earbuds 2, ultra hafif yapıdadır. Kulak içi yastıkları sayesinde kulağınızda rahat bir şekilde uzun süre bulundurabilirsiniz. Earbuds 2, aynı zamanda yumuşak yapısı sayesinde kulağınıza kolay bir şekilde uyum sağlar. Bu sayede dinleme veya görüşme deneyimini mükemmel kılar.

Gürültü Engelleyici ile Kusursuz Görüşmeler Yapın

Kaliteli bir ses deneyimi sunmak için gürültü engelleyici sisteme sahiptir. Earpods 2, müzik dinlerken veya telefon görüşmesinde net bir ses performansı sunar. Gürültü engelleyici desteği sayesinde kulaklıktan duyulan sesin de dışarıdan duyulmasını önler. 

Modern Dizayn Sayesinde Rahat Kullanım

Earpods 2, kalitesiyle olduğu kadar görünümü ile de oldukça dikkat çekicidir. Ergonomik ve modern tasarımı ile üzerinizde dinamik bir duruş sergiler. Kulak içi kulaklık, esnek kullanım alanı sunar ve böylece sporda veya günlük olarak da tercih edilebilir. 

İstediğiniz Cihazlara Bağlanın

3.5 mm giriş ucuna sahip olan kulak içi kulaklık; akıllı telefon, tablet ve bilgisayar modelleri ile uyumludur. Bu sayede Earpods 2 kulak içi kulaklığınızı, arzu ettiğiniz cihazda güvenle ve keyifle kullanabilirsiniz. 

Pürüzsüz Ses İleten Özel Mikrofon

Dâhilî mikrofona sahip olan Earbuds 2 ile yürüyüş, koşu gibi egzersizleriniz sırasında da büyük bir rahatlıkla telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Mükemmel ses iletimi sağlayan mikrofon teknolojisi ile kontrol her zaman sizde.

Fonksiyonel Tasarımın Keyfini Çıkarın

Değiştirebilir kulak içi uçları sayesinde kendinize göre ayarlayabilir kulaklığınızı rahatlıkla kişiselleştirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kaliteli dizayn
  • Mikrofonlu
  • Kulak içi kullanım
  • 10 mm hoparlör yapısı
  • Müzik ve çağrılar arasında geçiş
  • Değiştirilebilir kulak içi uçları
  • Gürültü engelleyici
  • 3.5 mm giriş ucu

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak İçi

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablolu

Henüz yorum yok