Momax Spark TWS Earbuds Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Kablosuz İletişimin Tadını Çıkarın

Momax TWS Earbuds kablosuz kulak içi kulaklık modeli ile sınırlar ortadan kalkıyor. Akıllı cihaz ile bağlandıktan sonra yaklaşık 10 m ye varan mesafede kesintisiz iletişim sunar. Arama cevaplama ve müzik dinleme keyfini kablosuz deneyimleyerek özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.


Ortam Gürültüsüne Son Verir

Momax TWS, gürültü engelleyici özelliği ile ortam seslerini azaltır, kristal netliğinde dinleme sunar. Her kulaklıkta birer mikrofon bulunduğu için telefonla konuşurken ikisini birden takıyor olmanız gerekmez.


Müzik Listenizi Sonuna Kadar Dinleyebilirsiniz

Ultra hafif tasarımı ve ergonomik dizaynı ile kulağa tam uyum sağlayan Momax, uzun pil ömrü ile dikkat çeker. En sevdiğiniz şarkıları 5 saat boyunca aralıksız dinleyebilirsiniz.


Kesintisiz ve Kararlı Bluetooth Bağlantısı

Cep telefonu ve tablet gibi akıllı cihazlara bağlanan earbuds kulaklık modeli, Bluetooth 5.0 versiyonu ile kararlı bağlantı sunar. Akıllı cihazdan aldığı verileri anlık ve gecikmesiz olarak sese dönüştürür.


Akıllı Asistan Kontrolleri

Şık ve estetik şarj kutusu ile beraber taşıyabileceğiniz kulaklık modeli, her an kesintisiz iletişimin yoludur. Sadece müzik dinlemek ya da konuşmak için değil, akıllı asistan kontolünde de kullanabilirsiniz. Siri ve Google asistana seslenerek birilerini arayabilir ya da kontrolleri yönetebilirsiniz.IPX4 Su Sıçrama Dayanıklılığı

Yağmurlu havalarda kulaklığınızı ıslanır diye kullanmaktan kaçınıyor ya da duşta şarkı dinlemeyi seviyorsanız Momax TWS earbuds hayalinizdeki üründür. IPX4 su sıçrama dayanıklılığı sunan model, tüm kuralları yıkar.


Pratik Şarj Özellikleri

Momax TWS earbuds kulak içi kablosuz kulaklık modelinin LED göstergeli şarj kutusu ile pil seviyesinden haberdar olabilirsiniz. USB şarj girişli ünite ve Qi kablosuz şarj üniteleri ile şarj edilmeye uygun bir modeldir. Pili bittikten sonra yaklaşık 2 saat içinde bataryası tamamen dolar.

Özellikler & Kutu İçeriği

İçerik:

  •  BT5 True Wireless Bluetooth Kulaklık ve Şarj Kutusu paketi 2. USB-C - USB kablosu (18cm) 3. 2 set ekstra kulaklık ucu (Sol / Sağ) 4. Kullanım Kılavuzu ve Garanti Kartı
Özellik :
  • Giriş gücü : 5V⎓1A, 5W (USB-C) 5V⎓1A, 3.5W (kablosuz), Çalışma süresi : 5 saat (kulaklıklar) Şarj sayısı : 3 kez (kutu) En uzun çalışma süresi : 20 saat (şarj kutusu ile) Pil Türü : Li-Polymer Pil kapasitesi : ~55mAh (kulaklıklar) ~500mAh (şarj kutusu) : ~1.5 saat (kulaklıklar) ~2 saat (şarj kutusu) , Bluetooth sürümü : 5.0, Etkili menzil : 10m , Ağırlık 63.5 x 51.5 x 26.5mm (şarj kutusu) 11 g (kulaklıklar) 39 g (şarj kutusu) 50g (Toplam)

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak İçi

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablosuz

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.