Joyroom JR EL122 3.5mm Jack Yeni Nesil Şık Tasarım Metal Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2022
RENK

ATILIM GRUP MAĞAZACILIK ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.-137887

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yeni Nesil Metal Kulaklık Tasarımı

Yeni nesil şık tasarımı ile göz dolduran Joyroom JR-EL122 kulaklık, telefon, taşınabilir bilgisayar ve çeşitli medya oynatıcıları gibi 3,5 mm jak bağlantı noktasına sahip pek çok cihaz ile kullanıma uygundur. Stereo ses çıkışı ve modern ses sürücüleri sayesinde en tiz enstrümanlarından derin bass'lara kadar tüm sesleri duymanızı sağlar.

Pasif gürültü engelleme özelliği bulunan başarılı kulaklık, kulağa tam uyumlu kulak pedleri sayesinde çevredeki sesleri perdeler. Böylece sadece dinlediğiniz içeriklere odaklanmanıza yardımcı olur. Ayrıca farklı kulak anatomilerine uygun olması için small, medium ve large olmak üzere 3 farklı boyuttaki kulak pedi ile birlikte gelir. 

Hands-Free Konuşma Avantajı

Dahili mikrofonu sayesinde telefonunuza dokunmadan çağrı yanıtlama ayrıcalığı sunan Joyroom JR-EL122 kulaklık, 120 cm uzunluğundaki kablosu sayesinde hem konforlu bir kullanım sunar hem de özel görüşmeleriniz için kişisel alan sağlar.

Kablo üzerinde yer aldığı için kolay erişim avantajı sunan uzaktan kumandası ile konforlu bir kullanım sunan Joyroom JR-EL122 kulaklık sayesinde telefonunuzu çantanızdan çıkarmadan çağrılara yanıt verebilir, şarkı veya radyo kanalını değiştirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kulaklık Tipi: Kulak İçi
  • Ses Çıkışı: Stereo
  • Sinyal Gürültü Oranı: 100 dB
  • Empedans: 16 Ohm
  • Kulaklık Kontrolü: Dokunmatik
  • Kablo Uzunluğu: 120 cm
  • Konnektör Türü: 3,5 mm Jak
  • Pasif Gürültü Önleme: Var
  • Mikrofon: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.