Joyroom JR EL113 Subwoofer Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2022
RENK

ATILIM GRUP MAĞAZACILIK ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.-137887

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çok Yönlü Kullanım için İdeal Kulaklık

Stereo ses çıkışı ve 10 mm ses sürücüleri ile HD kalitede ses aktarımı sağlayan Joyroom JR-EL113 kulak içi kulaklık, 3,5 mm jak konnektörü ile telefon, bilgisayar ve çeşitli medya oynatıcıları ile kullanıma uygundur. Kulağa tam oturan kulak pedleri sayesinde pasif gürültü önleme özelliğine sahip olduğu için kullanıcıların sadece dinlediği şeye odaklanmasına yardımcı olur.

Müzik parçaları, podcast'ler ve radyo programlarını dinlemek için ideal olan Joyroom JR-EL113 kulak içi kulaklık, sahip olduğu dahili mikrofon sayesinde telefon görüşmesi yapma ve online oyunlarda takım arkadaşları ile konuşma gibi aktiviteler için de yeterlidir. Güçlü bass özelliği ile öne çıkan bu kulaklıklar sayesinde dinletilerdeki en küçük detayları bile kaçırmazsınız.

Konforlu Kullanım Sağlayan Ergonomik Tasarım

Joyroom JR-EL113 kulak içi kulaklık kablosunun üzerinde yer alan kontrol kutusu, konforlu bir kullanım sunar. Mikrofonun da yer aldığı söz konusu kontrol kutusu sayesinde ses seviyesi ayarı, ses açma/kapama, şarkı değiştirme ve çağrı yanıtlama gibi pek çok ayarı yapmak mümkündür.

Teknik Özellikler

  • Ses Çıkışı: Stereo
  • Bağlantı Tipi: Kablolu
  • Bağlantı Türü 3,mm jak
  • Sürücü Çapı: 10 mm
  • Frekans: min. 20 Hz - maks. 20 kHz
  • Hassasiyet: 100 dB
  • Empedans: 16Ω
  • Gürültü Engelleme: Var
  • Mikrofon: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.