Joyroom JR E102S E Serisi Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2022
RENK

ATILIM GRUP MAĞAZACILIK ELEKTRONİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.-137887

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

HD Kalitesinde Dinleme Ayrıcalığı

Mobil telefonların eller serbest kullanımı ile spor, alışveriş ve günlük işleri yaparken müzik dinleme amacıyla tasarlanan Joyroom JR-E102S E Serisi kulaklık, 5 mW gücü ile net se iletimi sağlar. Sahip olduğu ses sürücüleri, hassasiyet ve frekans aralığı ile HD kalitesinde müzik dinleme ve görüşme yapma olanağı sunarken aynı zamanda dahili mikrofonu sayesinde sesinizin karşı tarafa parazitsiz olarak iletimini gerçekleştirir.

120 cm uzunluğundaki kablosu ile kablo yokmuş gibi rahat hareket etmeniz için geniş bir alan sunan Joyroom JR-E102S E Serisi kulaklık, Android ve iOS işletim sistemine sahip tüm cihazlar ile sorunsuz kullanım avantajı sunar.

Konfor ve Yüksek Performans Sunan Özellikler

3,5 mm altın uçlu jak konnektöre sahip olan Joyroom JR-E102S E Serisi kulaklığın kablosu ise standart bakır kablolara kıyasla yüzde 40 daha kalın, 4 telli spiral tasarıma sahiptir. Oksitlenmeye karşı da dirençli olan bu kablo hem kesintisiz ses aktarımı vadeder hem de uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Titizlikle tasarlanan kulak tıkaçları, kulak kanalına tam uyum sağlar ve uzun süreli kullanımlarda dahi yerinden çıkmaz. Ayrıca bu tasarım sayesinde dış ortamdaki gürültülerin büyük bir kısmını duymazsınız.

Teknik Özellikler

  • Kulaklık Tipi: Kulak İçi
  • Ses Çıkışı: Stereo
  • Bağlantı Tipi: Kablolu
  • Maksimum Güç: 5 mW
  • Hassasiyet: 85 dB
  • Empedans: 16 Ohm
  • Frekans Aralığı: 20 Hz-20 kHz
  • Kablo Uzunluğu: 120 cm
  • Konnektör Türü: 3,5 mm jak
  • Mikrofon: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.