Hello Kitty SAN-86PK Kablolu Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ-130145

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ekstra Net Ses İletim Kalitesi

Farklı müzik türlerinden telefon görüşmelerine kadar tüm ses aktarımlarında yüksek performans gösteren başarılı kulaklık sayesinde parazit ve gürültü olmadan çağrı yanıtlayabilir, favori müzik parçalarınızı veya podcastleri dinleyebilirsiniz.

Yüksek Ses Ayarında Etkin Performans

Ses seviyesi arttıkça ses performansında azalma meydana gelmez. Bu sayede yüksek ses seviyelerinde de favori müzik parçalarınızı hiç bir enstrüman ve nameyi kaçırmadan dinleyebilirsiniz.

Yüksek Ses Hassasiyeti ile Müzik Keyfi

96 dB ses hassasiyetine sahip olan başarılı kulaklık sayesinde tizlerden baslara kadar tüm sesleri patlama olmaksızın dinleyebilir, hiç bir notayı kaçırmadığınız kaliteli bir dinleti tecrübesi yaşayabilirsiniz.

7 mm Ses Sürücüleri ile Etkili Bas Performansı

Kulaklıkta yer alan ve kulak içi kulaklar için ideal olan 7 mm ses sürücüleri sayesinde yüksek ses kalitesinin yanı sıra, güçlü bas performansı sunar.

Hareket Özgürlüğü Sağlayan Kablo Uzunluğu

120 cm uzunluğundaki kablo, oldukça geniş bir hareket alanı sunar.Bu sayede kulaklığın bağlı olduğu cihazların yakınından ayrılamama sorunu ortadan kalkarken konforlu bir kullanım süreci sağlanır.

Konforlu Kullanım Sağlayan Oval Kulak Pedleri

Silikon malzemeden üretilen ve kulakları rahatsız etmeyecek oval tasarımı ile uzun süreli kullanımlarda bile konfor vadeden kulak pedleri, aynı zamanda hijyenik bir kullanım vadeder.

Tüm Mobil Cihazlar ile Uyumlu Tasarım

İOS, Android ve Windows işletim sistemi yüklü olan tüm mobil cihazların yanı sıra, 3.5 mm jack girişi bulunan cihazlar ile uyumludur. Uyumlu bağlantı girişi bulunmayan cihazlar ile de dönüştürücü aracılığı ile kullanılabilir.

Zarif ve Eğlenceli Görünüm

İkonik Hello Kitty tasarımı ve soft renkleri ile eğlenceli bir görünüme sahiptir. Uzun yıllar formunu koruyacak şekilde tasarlanan Hello Kitty kulaklığınızı şık bir aksesuar gibi kullanabilir, eşsiz bir hediye seçeneği olarak değerlendirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Bağlantı Teknolojisi: Kablolu
Kulaklık Tipi: Kulak içi
Kulaklık Frekansı: 20 Hz - 20000 Hz
Kablo Uzunluğu 1.2 m
Ses Sürücüleri: 7 mm
Konnektör: 3.5 mm jack
Empedans: 16 Ohm
Hassasiyet: 96 dB

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak İçi

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablolu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.