Hello Kitty SAN-86BK Kablolu Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ-130145

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kristal Netliğinde Doğal Ses Kalitesi

Sahip olduğu ses sürücüleri sayesinde hem telefon görüşmelerinde hem de müzik dinletilerinde kristal berraklığında doğal ses iletimi gerçekleştirir. Bu sayede spordan doğa yürüyüşlerine, yolculuktan alışverişe kadar her yerde müzik dinleyebilir, çağrı yanıtlayabilirsiniz.

Yüksek Ses Ayarında Etkin Performans

Düşük ve orta ses seviyelerinde gösterdiği yüksek kaliteli ses iletim performansını yüksek ses seviyelerinde de korur. Bu sayede ses patlamaları ve cızırtı olmaksızın dilediğiniz tarzda müzik dinleyebilirsiniz.

Konforlu Kullanım Sağlayan Silikon Tasarım

Hijyenik kullanım sağlayan silikon malzemeden üretilen kulaklık pedleri sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile rahatsızlık hissi vermez. Kulaklık ile birlikte gelen S, M ve L silikonlar sayesinde herkesin kulaklarına tam uyum sağlayarak sesin dışarı çıkmasını önlerken dış seslerin de önemli ölçüde duyulmasını engeller.

Her Yerde Müzik Dinleme Avantajı

3.5 mm jack girişi sayesinde uyumlu tüm cihazlar ile kullanım olanağı sunar. Bu sayede evden okula, yolculuktan spora dilediğiniz yerde müzik dinleyebilir, zahmetsizce telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

Kontrol Kutusu ile Pratik Kullanım

Kulaklık kablosu üzerinde yer alan mini kontrol kutusu, ses seviyesinin yanı sıra, çağrı yanıtlama, müzik parçasını ve radyo kanalını değiştirme imkânı sunar. Böylece tek dokunuşla dilediğiniz ayarı yapabilirsiniz.

Müzik Dinleme Keyfini Artıran Ses Sürücüsü

Her bir kulaklıkta yer alan 7 mm ses sürücüleri, çok daha kaliteli bir dinleti deneyimi vadeder. Tizlerden baslara kadar tüm sesleri net olarak duymanızı sağlayan söz konusu sürücüler sayesinde tüm müzik türlerini ses kalitesinde azalma olmadan dinleyebilirsiniz.

Dahili Mikrofon ile Çağrı Yanıtlama

Yüksek kaliteli ses aktarımı gerçekleştiren dahili mikrofon, ellerinizi meşgul etmeden telefon görüşmesi yapma ayrıcalığı sunar.

İkonik Hello Kitty Tasarımı

Kulaklıkların üzerinde yer alan Hello Kitty figürleri ile ünlü kedinin hayranlarına hitap eden kulaklık, benzersiz tasarımı ile eğlenceli bir görünüm sunar. Uzun yıllar formunu koruyacak şekilde tasarlanan bu eğlenceli kulaklık, sevdikleriniz için de özel bir hediye seçeneği sunar.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Teknolojisi: Kablolu
  • Kulaklık Tipi: Kulak içi
  • Kulaklık Frekansı: 20 Hz - 20.000 Hz
  • Kablo Uzunluğu 1.2 m
  • Ses Sürücüleri: 7 mm
  • Konnektör: 3.5 mm jack
  • Empedans: 16 Ohm
  • Hassasiyet: 96 dB

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak İçi

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablolu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.