Hello Kitty SAN-86BK Kablolu Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Kristal Netliğinde Doğal Ses Kalitesi

Sahip olduğu ses sürücüleri sayesinde hem telefon görüşmelerinde hem de müzik dinletilerinde kristal berraklığında doğal ses iletimi gerçekleştirir. Bu sayede spordan doğa yürüyüşlerine, yolculuktan alışverişe kadar her yerde müzik dinleyebilir, çağrı yanıtlayabilirsiniz.

Yüksek Ses Ayarında Etkin Performans

Düşük ve orta ses seviyelerinde gösterdiği yüksek kaliteli ses iletim performansını yüksek ses seviyelerinde de korur. Bu sayede ses patlamaları ve cızırtı olmaksızın dilediğiniz tarzda müzik dinleyebilirsiniz.

Konforlu Kullanım Sağlayan Silikon Tasarım

Hijyenik kullanım sağlayan silikon malzemeden üretilen kulaklık pedleri sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile rahatsızlık hissi vermez. Kulaklık ile birlikte gelen S, M ve L silikonlar sayesinde herkesin kulaklarına tam uyum sağlayarak sesin dışarı çıkmasını önlerken dış seslerin de önemli ölçüde duyulmasını engeller.

Her Yerde Müzik Dinleme Avantajı

3.5 mm jack girişi sayesinde uyumlu tüm cihazlar ile kullanım olanağı sunar. Bu sayede evden okula, yolculuktan spora dilediğiniz yerde müzik dinleyebilir, zahmetsizce telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

Kontrol Kutusu ile Pratik Kullanım

Kulaklık kablosu üzerinde yer alan mini kontrol kutusu, ses seviyesinin yanı sıra, çağrı yanıtlama, müzik parçasını ve radyo kanalını değiştirme imkânı sunar. Böylece tek dokunuşla dilediğiniz ayarı yapabilirsiniz.

Müzik Dinleme Keyfini Artıran Ses Sürücüsü

Her bir kulaklıkta yer alan 7 mm ses sürücüleri, çok daha kaliteli bir dinleti deneyimi vadeder. Tizlerden baslara kadar tüm sesleri net olarak duymanızı sağlayan söz konusu sürücüler sayesinde tüm müzik türlerini ses kalitesinde azalma olmadan dinleyebilirsiniz.

Dahili Mikrofon ile Çağrı Yanıtlama

Yüksek kaliteli ses aktarımı gerçekleştiren dahili mikrofon, ellerinizi meşgul etmeden telefon görüşmesi yapma ayrıcalığı sunar.

İkonik Hello Kitty Tasarımı

Kulaklıkların üzerinde yer alan Hello Kitty figürleri ile ünlü kedinin hayranlarına hitap eden kulaklık, benzersiz tasarımı ile eğlenceli bir görünüm sunar. Uzun yıllar formunu koruyacak şekilde tasarlanan bu eğlenceli kulaklık, sevdikleriniz için de özel bir hediye seçeneği sunar.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Teknolojisi: Kablolu
  • Kulaklık Tipi: Kulak içi
  • Kulaklık Frekansı: 20 Hz - 20.000 Hz
  • Kablo Uzunluğu 1.2 m
  • Ses Sürücüleri: 7 mm
  • Konnektör: 3.5 mm jack
  • Empedans: 16 Ohm
  • Hassasiyet: 96 dB

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SAN-86BK
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
KULAK İÇİ
Kulaklık Girişi
3,5 MM JAK GİRİŞİ
Ses Yalıtım Özelliği
YOK
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
HELLO KİTTY
Henüz yorum yok