Hello Kitty SAN-48WHRD Kablolu Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ-130145

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hello Kitty Teması

7’den 70’e herkesin ilgisini çekmeyi başaran kurgusal karakter Hello Kitty teması ile tasarlanan SAN-48WHRD kablolu kulaklık modeli, üstün ses deneyimi ve eğlenceli görünümü bir arada sunar.

1.2 m Kablo Uzunluğu

Hello Kitty SAN-48WHRD kablolu kulak içi kulaklık, kaliteli materyal kullanımı sayesinde sağlamlığı ile göz doldurur. Harekete ve kıvrılmaya uygun kablo tasarımı, 1.2 m boyutu ile kullanım kolaylığı sağlar.

Kristal Netliğinde Dinleme

Cep telefonundan video izlerken ya da müzik dinlerken temiz ve kristal netliğinde ses almanızı sağlar. Kesintisiz ve dengeli ses deneyimi ile dinlemeler her zaman anlaşılır olur.

Eğlencenin Tadına Varın

16 Ohm empedans değerine sahip hassas kulaklık modeli sayesinde ses her zaman üstün performansta olur. İster cep telefonu ister tabletiniz ile beraber kullanabilir, dışarıdan algılanmayan size özel dinleme zevkini tek başınıza çıkarabilirsiniz.

Hareketlerinizi Kısıtlamaz

Spor yaparken, yürüyüş esnasında ya da ev işi ile uğraşırken kulaklığın düşmesinden endişe etmenize gerekmez. Farklı boyutlarda kulaklık yastıkları sayesinde kendi bedeninize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Güçlü Ses Performansı

Hello Kitty SAN-48WHRD kulaklık, 69 dB ses seviyesi ile yüksek sesle müzik dinlemek için idealdir. Hareketli şarkılarda yüksek sesli dinlemeden hoşlanıyorsanız gücüne bayılırsınız. 20-20.000 Hz frekans aralığı ile gecikmesiz ses iletimi başarısına ulaşın.

Küçük Çocuklar için İdeal

Dersleri ile ilgili videolar izlerken ya da çizgi film seyrederken çocuğunuz için eğlenceli bir kulaklığa ihtiyacınız varsa hayalinizdeki üründür. Güçlü, başarılı ve dayanıklı kulaklık özelliklerini destekleyen Hello Kitty görseli ile çocuğun beğenisini kazanır.

Farklı Cihazlarda Kullanım İmkanı

3.5 mm jak girişine sahip olan model, buna uygun portu bulunan akıllı cihazlar ve bilgisayarlar ile uyumlu çalışarak çok yönlü kullanım imkanı sunar.

Özellikler

  • Ürün: Hello Kitty SAN-48WHRD Kulaklık
  • Kullanım: Kulak İçi, Kablolu
  • Ses: 96 dB, 16 Ohm, 20-20.000 Hz
  • Özellikler: Hello Kitty Teması, Dayanıklı Malzeme, 1.2 m Kablo Uzunluğu, Kulaklık Yastıkları

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak İçi

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablolu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.