Hello Kitty SAN-47PK Kablolu Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

KİDEGA ELEKTRONİK TİCARET VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ-130145

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Renkli ve Eğlenceli Tasarım

Müzik dinlediğiniz anlara renk katan tasarımıyla Hello Kitty SAN-47PK, eğlence isteyenlerin vazgeçemeyeceği bir kulaklıktır.

Doğal ve Canlı Ses Çıkışı

Seslerin çıkıştaki doğallığını koruyarak size ulaşmasını sağlayan kulaklık sayesinde dinlediğiniz sesleri yanıbaşınızda söyleniyor gibi canlı hissedeceksiniz.

%100 Lisanslı Hello Kitty Logosu

Tamamen orijinal Hello Kitty figürü ile donatılan bu kulaklığı, hem siz seveceksiniz hem de çocuklarınız bayılacak.

Yüksek Kaliteli ve Net Ses Deneyimi

Seslerin yüksek kalitede ve net duyulmasını sağlayan kulaklık teknolojisi, muadillerine oranla beklentilerinizin üzerinde bir performans sunar.

Kulak İçi Kullanım Rahatlığı

Hello Kittyli kulaklık, tasarımı kadar kullanışlı yapısıyla da dikkat çekicidir. Kulak içi kullanım özelliği bulunan kulaklık, yumuşak başlıkları ile kulağınızda tahrişe neden olmaz.

Kablo Boyut Ayarı

Kulaklığınızı taktıktan sonra kablo boyutunu kendinize göre ayarlayan bilmenize yarayan ayar aparatı, kulaklığa entegre halde bulunur. Aparatı aşağı yukarı hareket ettirerek istediğiniz boyut ayarını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Farklı Renk Seçenekleri

Hello Kitty SAN-47PK kablolu kulaklık, farklı renk seçenekleri ile satışa sunulur. Bu sayede kendinize en uygun Hello Kitty kulaklığı rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Tüm Cihazlarla Uyumlu Kullanım

Tüm Android, iOS, Windows mobile işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlar ve müzik çalarlarla uyumlu olarak kullanılabilir.

Özellikler

  • Kablo Bot Ayarı
  • Orijinal Hello Kitty Tasarım
  • Android, iOS, Windows İşletim Sistemi Uygunluğu

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak İçi

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablolu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.