Happy Plugs Earbud Deluxe Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER
 

Mücevher Parlaklığı

Deluxe serisi gündelik hayatınız için yepyeni bir kulaklık deneyimi olacak. Sadece bir kulaklık değil, adeta bir mücevher gibi parlak olan kulaklıklarınız göz kamaştıracak. Konforlu yapısı ve parlak renk seçenekleri ile lüksü kulaklarınızda taşıyarak fark yaratacaksınız.

 

Konforlu Yapı

Earbud Deluxe sizlere mükemmel ses kalitesi sağlarken, yüksek kaliteli ve konforlu yapısıyla da kulaklarınızın rahat etmesini sağlıyor. Kulaklıklarınız tüm akıllı telefon ve müzik çalarlarla uyumlu olduğundan rahat şekilde her yere götürebilirsiniz.

 

Üstün Ses Performansı

Üstün ses performansı ile müziğinizin keyfini en üst düzeyde çıkarmanız için mükemmel ses kalitesi sağlar. Telefon görüşmelerinizi rahat şekilde yapabilmeniz için yerleşik mikrofon ve cevaplama butonuna sahiptir. Tarzınızla uyumlu, canlı ve göz alıcı renk seçenekleri ile her türlü cihaz ve kıyafetinizle uyum içinde kullanabileceğiniz moda odaklı şık bir kulaklıktır.

 

Kaliteli Stereo Ses Bağlantısı

Her kulağa uygun kulaklıklar ile dış ortam seslerini tamamen izole edip müziğinizi olması gerektiği gibi dinler, görüşmelerinizi rahat bir şekilde yapmanıza imkan sağlar. 3.5 mm kalınlığında altın kaplama ses girişi ile yüksek performanslı kaliteli stereo ses bağlantısı sağlar.

Özellikler

  • El yapımı Sürücüler: 14.9 mm
  • Frekans Tepkisi: 20Hz-15Khz
  • Empedans: 30+20%
  • Hassasiyet: 110+3dB
  • Max Giriş Gücü: 3 mW

Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak İçi
Mikrofon
Var

Bağlantılar

Bluetooth
Yok

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablolu

Henüz yorum yok