Binano 3D Anti-Exposure iPhone 12 Pro Kamera Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

%100 Uyum ile Üst Seviye Koruma

iPhone 12 Pro için özel olarak tasarlanan Binano 3D Anti-Exposure, kamera lenslerini tam olarak kavrar. iPhone 12 Pro modeliyle %100 uyumlu olarak geliştirilen model, kameranızı darbe, çarpma ve düşmelere karşı koruyan yüksek kalitedeki materyallerden üretilir. Uzun ömürlü kullanımıyla kullanıcılardan tam not alan kamera koruyucu, üst seviyede koruma deneyimi sunar.

Binano 3D Anti-Exposure iPhone 12 Pro Kamera Koruyucu ile Eşsiz Görüntü Kalitesi

Kamera özellikleri bakımdan mevcut akıllı telefonlar arasında kalitesiyle ilk sıralarda yer alan iPhone 12 Pro, sıra dışı çekimlere imza atmanızı sağlar. Eşsiz çekimlerin kapısını aralayan kameralarınızı korumak için Binano 3D Anti-Exposure biçilmiş kaftan niteliğindedir. Ürün telefon kameranızı en iyi şekilde korurken çekim kalitesinde herhangi bir zarara neden olmaz.

Kompakt Tasarım

Binano 3D Anti-Exposure kamera koruyucu, zarif bir yapıya sahiptir. iPhone 12 Pro yüzeyindeki varlığını unutturacak kadar ince bir tasarıma sahip olan ürün, telefonunuzun hem kamera lenslerini hem de görünümünü korur.

Koruyucuda Baloncuk Görünümüne Son

Modelin uygulamasında özel formüllü bir yapıştırıcıdan faydalanılır. Yardıma gereksinim olmadan kolaylıkla uygulanabilen koruyucu, kamera panelinin herhangi bir noktasında baloncuk görünümüne neden olmaz.

Parmak İzi Bırakmayan Formül

Binano tarafından üretilen kamera koruyucunun özel materyal yapısı, koruyucu üzerinde parmak izi kalmasına izin vermez. Gözlük bezi ya da mikrofiber bez ile zahmetsizce silinebilen ürün her zaman temiz kalır.

İnce Tasarım Etkileyici Koruma

Yüksek koruma deneyimiyle kameranızın uzun ömürlü yapısını destekleyen Binano 3D Anti-Exposure iPhone 12 Pro kamera koruyucu, kamera lenslerinizi etkileyici bir şekilde korur.

Teknik Özellikler

  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var
  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var
  • Kolay temizlenebilirlik: Var
  • Uyumlu model: iPhone 12 Pro
  • Görüntü netliği: HD

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
3D ANTİ-EXPOSURE IPHONE 12 PRO KAMERA KORUYUCU
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
KAMERA KORUMA
Materyal
CAM
Uyumlu Model 1
APPLE İPHONE 12 PRO
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BİNANO
Henüz yorum yok