​Görsellerdeki Apple Watch ürünü temsilidir. Siparişte sadece Apple Watch uyumlu kordon gönderilecektir. 

E2M Apple Watch 42-44mm KRD-25 Resin Kordon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 28.02.2022
RENK

EMTECH İLETİŞİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ayarlanabilir ve Rahat Tasarım

Apple Watch 42-44mm KRD-25 kordon; yüksek kaliteli malzemeden üretilmiş yapısıyla bükülmelere, kırılmalara ve suya karşı dayanıklıdır. Bu sayede ayarlanabilir yapısıyla kolunuza uygun ayarı seçerek  kolay kullanımının keyfini çıkarabilirsiniz. 

Bükülmelere ve Kırılmalara Karşı Dayanıklı

Esnek yapısı sayesinde bükülmelere ve kırılmalara karşı dayanıklı olan E2M Apple Watch 42-44mm KRD-25, aynı zamanda su ile temasında zarar görmez ve yıpranmaz, kirlense dahi kolay temizlenir. Sportif bir görünüm için pürüzsüz yüzeyli malzemeden imal edilen E2M KRD-25 kordon; rahat ve dayanıklı yapısının yanı sıra, klasik kordon klipsi ile herhangi bir alet kullanmadan, sadece elle takılıp çıkarılmayı mümkün hale getirir.

Renkleri ile Tarzınıza Şıklık Katın

E2M KRD-25 kordon, canlı renk tasarımı ile görünümünüze şıklık katar.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.