HP V8 7EH85AA RGB 8 GB DDR4 3200 MHz CL16 Ram

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Verimli Soğutma Paneli

HP V8 7EH85AA RAM üzerinde yer alan devre elemanlarının ısınmasını önlemek için oldukça geniş olarak tasarlanan panelde ayrıca hava sirkülasyonu için havalandırma boşlukları da bulunur. Böylece donanımın sınması önlenir ve performans kaybının önüne geçilir.

RGB Aydınlatmalı Özel Tasarım

RGB aydınlatma teknolojisi sayesinde kullanıcının dilediği aydınlatma profilimi tercih edebileceği HP V8 7EH85AA 8 GB RAM, açık, yarı açık ve şeffaf kasalı sistemlerde benzersiz bir görsel şölen sunar.

Yüksek Bellek Hızı ile Akıcı Kullanım

3200 MHz bellek hızına sahip olan HP V8 7EH85AA RAM, dahil edildiği masaüstü bilgisayar sistemlerinin daha hızlı çalışmasına katkı sağlarken ofis işlerinden oyuna kadar pek çok aktiviteyi akıcı bir şekilde gerçekleştirme olanağı tanır.

Düşük Enerji Tüketimi Avantajı

Tüm RAM’ler gibi anakart üzerinde bulunan uygun sokete takılarak kullanılan HP V8 7EH85AA, DDR4 teknolojisi sayesinde düşük enerji tüketerek çalışır. Bu da bütçe dostu bir kullanım sağlar

RGB’li Donanımlar ile Uyumlu Yapı

RGB teknolojisine sahip olan farklı markaların donanımları ile senkronize olabilen HP V8 7EH85AA RAM, ayrıca pek çok RGB kontrol arayüzü üzerinden farklı aydınlatma profilleri oluşturma ayrıcalığı sağlar.

Teknik Özellikler

Orıjınal Renk
SİYAH
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
SİYAH
Ürün Model Adı
HP V8 7EH85AA RGB 8 GB DDR4 3200 MHZ CL16 RAM
Renk
SİYAH
Ram Kapasitesi (gb)
1X8 GB
Sub Kategori
PASAJ
Bellek (ram) Türü
DDR4
Bellek (ram) Hızı (mhz)
3200MHZ
Seri - Imeı
SERİ
Marka
HP
Henüz yorum yok